Adventure VanDwelling – מה זה?

Adventure VanDwelling הוא קצת שונה מסתם קמפינג או מגורים בטנדר שלך. לאלו שבוחרים ב-Adventure VanDwell יש בדרך כלל רוח נוודים. אם המילה 'נוודי' לא מסקרנת או קופצת אליכם מהדף, אז יש סיכוי טוב שאתם לא מהטיפוס הנוודים. נווד מוגדר בדרך כלל בוויקיפדיה וברוב המילונים כמי שעובר ממקום למקום לעבוד או להתפרנס, או, אדם ללא מגורים קבוע שמסתובב; נודד. הרפתקאות היא כמובן מה שאתה מחליט שהיא. עבורי הרפתקאות היא טיול ברחבי ארה"ב, במיוחד לאזורים ציוריים ומיוחדים, והבטנה הכסופה שאני נהנית ממנה מאוד היא בתיעוד מסעותיי באמצעות תמונות ויומן. אני אוהב לחלוק את המסע כמו (אולי אפילו יותר) ליהנות באופן אישי מהגילויים והחקירה החדשים. עבור אחרים, הרפתקה עשויה להיות שייט בקיאקים או טיולים רגליים או דיג או ביקור בכל הפארקים הלאומיים או האזורים ההיסטוריים שלנו. מהי הרפתקאות עבור אנשים שונים הוא מגוון כמו האנשים עצמם. לדוגמה, אם אתה אוהב לדוג והמחשבה על דיג במים שונים ברחבי ארה"ב או באזורים ספציפיים גורמת ללב שלך להחסיר פעימה ומעלה חיוך גדול על הפנים שלך, סביר להניח שיש לך את רוח ההרפתקנות המרכזית!

בכל הנוגע ל-Van Dwelling (הידוע גם בשם Vandwelling), זה נחשב בדרך כלל כמי שמנצל את הטנדר שלו למחנה ו/או לגור בו לתקופות ממושכות. המונח vandwelling הפך פופולרי בשנים האחרונות על ידי אלה מאיתנו שעושים זאת, כמו גם אלה שחולמים לעשות זאת בשלב מסוים בחייהם. Vandwelling מתייחסת גם לבחירת אורח חיים כדי ליהנות מהחופש של שימוש ברכב כבית (או בית מלון). Vandwelling דומה למה ש-RVers מתייחסים אליו כ'תזמון מלא' (חיים ונוסעים במשרה מלאה ברכב הפנאי של האדם). למרות שיש כאלו עם Roadtreks מסוג RV ו-Ppleasure Way Class B טנדרים מסוג B, רוב אלו ש-wandwell, עושים זאת בטנדרים עם הגדרה עצמית ויכולים לעשות זאת ללא הרבה עלות. בנוסף, טנדר הוא לרוב אמצעי התחבורה של סוחרי וונדולים, כמו גם ביתם, והרבה פחות בולט והרבה יותר קל לנהיגה ולחניה מאשר רכבי פנאי מסורתיים יותר. חיסכון בעלויות בא בחשבון (ברוב המדינות) של דרישות מופחתות ועלות ברישום וביטוח טנדרים לעומת רכבי פנאי מסורתיים.

אפשר להפוך את הטנדר לנוח למדי אם הם מגדירים את הטנדרים שלהם בהתחשב בצרכים האישיים שלהם. לחלקם חשוב להחזיק טנדר גבוה שיוכל לעמוד ולהסתובב בו. אבל ונדוולרים רבים אחרים שמחים וטובים בטנדרים בגובה סטנדרטי. בדיוק כמו בבית קבוע לבנים, הטנדר שאנו בוחרים ואופן התקנתו תלוי רבות בהעדפות האישיות. השיקולים צריכים לכלול גם את משך הזמן שאנו מתכוונים לחנות או לגור בטנדרים שלנו, הצרכים והבחירות האישיות שלנו, ו… כן… כספים זמינים! החופש שאורח החיים של ונדwelling מאפשר ביציאה מהגבולות והעלויות של בתי מלון, שכר דירה או משכנתאות, יכול להיות ממש משכר! Vandwellers לרוב מעריכים מאוד את כמות השטח שיש להם ומשתמשים בו בחוכמה וביעילות. להגדיר את כל מה שאתה צריך לפי העדפותיך ובקרבה ללא צורך לסחוב בגדים וחפצים חיוניים אחרים מבתי המלון ומחוצה להם תוך כדי נסיעה, היא גם נוחות עצומה עבור רבים. רבים מוצאים שיש חופש נוסף בכך שאין כל כך הרבה דברים בסביבה כדי להכביד על אחד. בדרך כלל ככל שיש מקום גדול יותר, כך הם ממלאים אותו עם יותר דברים. Vandwellers לעתים רחוקות קונים הרבה דברים שהם לא צריכים מכיוון שהם לא רוצים למלא את החלל היקר שלהם בדברים שלא חשובים!

כשאתה משלב הרפתקאות עם וונדוול… זה די מדהים! האתגרים של (ברוב המקרים) אין חדר אמבטיה מלא על הסיפון (אני ממליץ בחום על סיר פורטה עבור רובנו) וכמה מהשירותים האחרים שבית לבנים ומרגמה מספק, שווה ללמוד להתמודד איתם. תהנה מזה הרבה תכונות אחרות. זוהי דרך מצוינת לחקור וליהנות מהתשוקות שלנו תוך כדי נסיעה, והיא אופציה זמינה לאלה שסובלים מאתגרים תקציביים הרבה יותר מאשר רכבי RVer מסורתיים רבים במשרה מלאה. עבורנו טיפוסים נוודים ואוהבי הרפתקאות, הרפתקאות ונדוולינג היא אופציה נפלאה לחופשות, עונת חיים או אורח חיים ארוך טווח!


Source by Brenda Curtiss

About admin

Check Also

5 הסיורים המובילים בנמיביה

נמיביה היא מדינה מגוונת שפשוט מתחננת לחקור אותה. עם המורשת התרבותית העשירה שלה, שפע חיות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments