5 עובדות מגניבות שכדאי לדעת על Garner State Park

האם מקום החופשה האידיאלי שלך יהיה מקלט טבעי מושלם מלא בטיולים רגליים, שיט בקאנו, אבובים, גיאוקאצ'ינג ואפילו ריקודים? עבור רבים התשובה היא כן, ובכל שנה חובבי חוצות רבים בוחרים בפארק הלאומי גארנר כיעד הקיץ האידיאלי שלהם. גדוש בשפע של פעילויות מבוססות טבע, עמוסות פלאים של אמא טבע, ומדגישים את היופי של נהר פריו, פארק המדינה הזה יכול להיות המיקום העיקרי שלכם גם להרפתקאות קיץ בחוץ. האם אתה לא מכיר את הפארק הלאומי המדהים הזה במחוז אוולדה? הנה 5 עובדות מגניבות שכדאי לדעת על Garner State Park.

1. מיקום

הפארק הלאומי היפהפה הזה ממוקם בקונקאן, טקסס בקצה הדרום-מערבי של מה שידוע כמישור אדוארדס ב-Balcones Canyonlands. הוא נוצר בתקופת הקרטיקון עקב פעילות קו השבר. צוקים ומסות עמוקים מגדירים את אדמת הקניון הציורית הזו ומקיפים נהרות ונחלים צלולים, המושלמים לדיג, שיט בקאנו ושייט אבובים. המיקום, למרות שביקרו בו שנים אחר שנה, נותר ברובו ללא שינוי על ידי פעילות אנושית. השינויים הטבעיים המתרחשים עקב בליה, הצפה או גידול צמחים רשאים להגדיר מחדש את הנוף ללא הרף ללא התערבות אנושית.

2. חיות בר

מכיוון שהטבעיות של הפארק הזה נשמרת ככל האפשר, חיות בר רבות חיות ומשגשגות בו. המבקרים בפארק יזהו לעתים קרובות את החיים הפראיים האלה סביבם. סנאים, דביבונים וצבי לבן זנב הם הנפוצים ביותר, אבל גם שם קיימות חיות אקזוטיות יותר. חפשו תרנגולי הודו של ריו גרנדה ויונים אבלות בין מבחר שלם של ציפורים שונות. אם אתה צופה בציפורים, צפוי לך פינוק. הלוחם הזהוב-לחיים וה-vireo השחור, שניהם מינים בסכנת הכחדה, מקננים בפארק מהאביב ועד הקיץ.

3. נהר פריו

העולה ממעיינות כנהר ה-West Frio, הוא מצטרף מיד ל-2 יובלים אחרים וזורם לדרום-מזרח לאורך 200 מייל לפני שהוא מתנקז לנהר Nueces. פירוש השם פריו הוא קר בספרדית ושם זה מתאר בצורה מושלמת את המים הצוננים והטריים המפתים שחיינים וחניכים לאורך גדותיו. הנהר הזה זוכה לצעקה בשיר, "All my Ex's live in Texas", מאת ג'ורג' סטרייט שגדל במחוז פריו.

4. Geocaching

למזג את ההנאות של טיולים וטיולים עם ציד נבלות ויש לך גיאוקאצ'ינג. מאות גיאוקאצ'ים חבויים ברחבי הפארק וניתן למצוא אותם באמצעות מכשיר GPS או אפליקציה בטלפון חכם עם יכולות GPS. מכשיר ה-GPS אומר לך כמה רחוק נמצא גיאוקאש ועליך לצאת לחפש אותו. הם יכולים להיות מוסתרים בתוך עצים, מתחת לסלעים, או אפילו להציב מאחורי שלטים ונקודות ציון. לעתים קרובות, גיאוקאש יכיל ספר יומן כך שתוכל לכתוב בשמך ולתבוע ניצחון על האוצר הזה לנצח.

5. ריקוד

עוד בשנות הארבעים בערבי הקיץ, אנשים היו מתאספים בבניין הזיכיון של הפארק ומארחים ריקוד. מסורת זו שרדה עד היום והפארק מארח ריקודים מדי ערב. הם פופולריים מאוד ודורשים הגעה מוקדמת מכיוון שהם מתמלאים במהירות.

כפי שאתם יכולים לראות, הפארק הלאומי הזה הוא יעד נפלא לחופשה מלא בחיות בר ויופי טבעי.


Source by Christopher Rivera

About admin

Check Also

12 עובדות משכנעות על סדונה, אריזונה

חושבים לבקר בסדונה אבל לא לגמרי בטוחים? תחילה הכירו את העיר באריזונה קצת יותר טוב. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments