5 הסיורים המובילים בנמיביה

נמיביה היא מדינה מגוונת שפשוט מתחננת לחקור אותה. עם המורשת התרבותית העשירה שלה, שפע חיות הבר ונופי הטבע המרהיבים שלה, היא מתחרה במדינות השכנות שלה מבחינת משיכת תיירים. עם הפופולריות ההולכת וגוברת של המדינה, ישנם סיורים רבים בנמיביה המוצעים אשר נותנים מענה לכל עניין. להלן 5 הסיורים המובילים שלי בנמיביה.

  1. סיורי תרבות – בסיור תרבותי בנמיביה תוכלו לחוות את המורשת התרבותית העשירה של המדינה על ידי ביקור בכפרים מקומיים בהם תוכלו לפגוש את בני שבטי ההימבה וכן ללמוד על מסורות מקומיות, אוכל, אורח חיים ודת.
  2. סיורי חיות בר – הצטרפו לספארי נמיבי מסורתי בו תחקור פארקים לאומיים כגון אטושה ותראה חיות בר מגוונות כולל פילים, אנטילופות, צבועים, נמרים ואריות.
  3. טיולי הליכה – תיהנו מסיור רגלי מרגש ומקורי אשר נכנס אל מדבר נמיב מעורר כבוד כמו גם כמה מהאזורים הנידחים והפראיים ביותר במדינה. תזכו לראות חיות בר מדבריות כמו גם נופי טבע מרהיבים.
  4. סיורים יבשתיים – סיורים יבשתיים נמשכים בין 6 ל-111 לילות והם לוקחים במדינות רבות, כולל הנופים המגוונים של נמיביה. עבור נופים מגוונים, אנשים וחיות בר אי אפשר לנצח סיור יבשתי.
  5. טיולי משפחות – נמיביה היא מדינה בטוחה מה שהופך אותה לאידיאלית עבור יעד חופשה משפחתי. טיולי משפחות כאן כוללים פעילויות מרגשות כמו טיולי בלונים, צפייה בחיות בר, טיולי ציד, קמפינג וגלישת חול.

עם מגוון כל כך מגוון של פעילויות וסיורים בנמיביה המוצעים מובטח לכם שתמצאו חופשה המתאימה לכם באחת המדינות המרגשות והיפות ביותר ביבשת אפריקה.


Source by Hannah L Green

About admin

Check Also

12 עובדות משכנעות על סדונה, אריזונה

חושבים לבקר בסדונה אבל לא לגמרי בטוחים? תחילה הכירו את העיר באריזונה קצת יותר טוב. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments