5 הטיפים המובילים בעיצוב חדר הבידור

כולנו אוהבים שיהיה לנו חדר לנופש או חדר ספורט. חדר מסור לאוספים ולתחביבים שלנו הוא מה שכולנו אוהבים לבית שלנו. יהיה כל כך כיף להישאר בבית שלנו בחדר הבידור שלנו. נוכל לפוצץ מסיבה ביתית ביום או בלילה באזור הבידור שלנו. יכולנו לעשות הרבה קישוטים לחדר בידור. אנו בדרך כלל חושבים שחדר הבידור הוא רק ספה ומתלה לטלוויזיה, אך האמת היא שיכול להיות יותר מזה. להלן חמשת טיפי הקישוט שנוכל לעשות בחדר הספציפי הזה:

1. כמו שכולם חושבים על חדר בידור, יכול להיות לנו ערכה משובחת של טלוויזיה בחדר זה. עלינו לבחור את מדף הטלוויזיה בתבונה. עלינו למדוד תחילה את הטלוויזיה HDTV או פלזמה לפני שקונים את המתלה. זה הרבה יותר מושלם אם נרכוש מתלה לטלוויזיה הכולל מגירות וארונות, כך שנוכל לשמור את תקליטורי ה- DVD שלנו בתוכם. דוגמה מושלמת לכך היא ריהוט הבידור האמריקאי דרו.

2. יכולנו להיות גם כרזות סרטים ברחבי בידור. על ידי הצבתם במסגרות גדולות ויפות נוכל לשפר את המראה של כרזות הסרט האלה. אנחנו יכולים לקבל תחושה של תיאטרון כשיש דקורציות כאלה. על ידי מתקן DVD ו- CD נפרד, נוכל להציג שם את אוספי הסרטים שלנו ולהשלים את המראה של חדר קולנוע.

3. אם אנחנו נוטים הרבה יותר לספורט, נוכל גם להציב כרזות ספורט ולהיות עם שקי פופים שתוכננו במיוחד להיראות כמו כדורסל או כדורגל. אנו יכולים גם לשים גביעי ספורט יחד עם ערכת הבידור והמולטימדיה. לחלקם יש אפילו משחק כדורגל מיני לשולחן הכיף הפנאי.

4. אם לעתים קרובות יש לנו מפגשים ביתיים, זה גם רעיון מצוין להפוך את חדר הבידור שלנו לבר. יכול להיות לנו ריהוט בר וכסא גבוה לחדר הבידור שלנו. לאחר מכן הניחו את בקבוק היינות והכוסות לאורך הבר.

5. אזור בילוי כחדר משחקים הוא גם רעיון טוב יותר. נוכל להציב מכונת פינבול או אפילו את קונסולות המשחק החמות ביותר יחד עם מכשירי המולטימדיה. תמיד טוב לשחק את קונסולות המשחק שלנו עם מסך טלוויזיה שטוח ענק. יכולנו להציג ולהציג את אוספי המשחקים שלנו על גבי ארון התקליטורים.

תמיד יכולנו לבחור ולייצר חדר בידור מותאם אישית משלנו. אבל, דבר אחד טוב שיש חדר בידור בכל דרך שאנו רוצים הוא שנוכל לקבל חדר מיוחד לבילוי ופנאי אישי בביתנו.


Source by Halie Tep

About admin

Check Also

בניית פטיו חיצוני מקורה

אנשים רבים חולמים על אזור פטיו שבו הם יכולים לארח אורחים ופשוט ליהנות מהזמן בחצר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments