5 אטרקציות ידידותיות לכלבים באגם הוואסו סיטי

עבור בעלי כלבים, יציאה לחופשה היא לעתים קרובות שיחה קשה מכיוון שבמקומות רבים אין מספיק כדי לבדר את חיות המחמד שלהם. עם זאת, מציאת מקום אירוח ידידותי לכלבים או אטרקציות עבור חברך הפרוותי יהיה קל אם אתה הולך לאגם הוואסו סיטי. מלבד אירוח של מספר בתי מלון ידידותיים לכלבים והשכרת בתי נופש, העיר מתהדרת במספר פארקי כלבים, אטרקציות, מסעדות ידידותיות לחיות מחמד, כמו גם חניוני קרוואנים וחניונים, כל אלה יבטיחו שהות מהנה עבור חיית המחמד היקרה שלכם. לכן, אם אתם מחפשים אטרקציות ידידותיות לכלבים באגם הוואסו סיטי שישפרו אתכם וגם את חיית המחמד שלכם, הנה חמש הבחירות המובילות:

  • פארק הכלבים האריות בחוף לונדון ברידג': בהיותו אחת האטרקציות המובילות של העיר, הפארק המגודר הזה כולל מרחב עשב שבו חבר הכלב שלכם יכול לרוץ ולשחק. בין הפעילויות הללו הוא יכול אפילו להרוות את צימאונו מקערות השתייה של הפארק העמוסות במים מתוקים. במקום ספסלים מקורים, שביל הליכה לבני אדם ומזרקה בצורת ברז, המרססת ערפל צונן של מים. אם הכלב שלך ברצועה, אתה יכול אפילו לקחת אותו מחוץ לאזור הכלב.
  • הפארק הלאומי Cattail Cove: עם מעל 2,000 דונם של ארץ פלאות טבעית, המקום הזה מחכה לך ולכלב שלך עם הרבה מה לחקור וליהנות. אתה צריך לשים את חיית המחמד שלך ברצועה כל הזמן כשאתה ממשיך ליהנות מצפייה בציפורים, טיול רגלי או פיקניק בפארק היפה הזה.
  • מקלט חיות הבר הלאומי של נהר ביל וויליאמס: המקום הזה, המשתרע על פני 6,105 דונם, בעל היסטוריה טבעית ותרבותית עשירה. אתה יכול לקחת כלבים בכל הגדלים למקום הזה בתנאי שהם ברצועה כל הזמן ומנקים לאחר מכן. חיית המחמד שלך יכולה ללכת בשבילי הפארק או רק לצידם. עם זאת, אינך יכול להשאיר את הכלב שלך ללא השגחה בכל עת.
  • Islander RV Resort: למרות שכלבים בכל הגדלים מותרים כאן, יש כמה הגבלות גזע. במתחם הקמפינג יש אזור לטיול כלבים בו חברכם הכלב יכול ליהנות מטיול נינוח. עם זאת, עליך לוודא שחיית המחמד שלך לא תישאר ללא השגחה בחוץ, תהיה קשורה ברצועה בכל עת ומנקה אותה לאחר מכן.
  • הפארק הלאומי אגם הוואסו: על ידי שמירת הכלב שלך ברצועה, אתה יכול לקחת את חיית המחמד שלך ליהנות משבילי הטבע היפים בפארק הזה. עם זאת, אסור להכניס כלבים לחוף.

לחלק מהאטרקציות הללו ניתן להיכנס בחינם בעוד שחלק אחרות גובות תשלום. יהיה זה נבון לבדוק את החיובים ואת התנאים הנוספים, אם ישנם, לפני היציאה לשם.

אלה ועוד כמה מקומות ידידותיים לכלבים בעיר הם אידיאליים ליום של כלבים. אז, בפעם הבאה שאתה מתעסק במוח שלך כדי לבחור יעד ידידותי לחיות מחמד, בוא מיד לאגם הוואסו סיטי.


Source by Michelle Crossley

About admin

Check Also

Victoria Falls – The Greatest Waterfall On Earth!

BASIC FACTS The Victoria Falls are on the Zambezi River, at the border between Zambia …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments