שהייה בתוך הפארק הלאומי קורבט הופכת את הסיור לבלתי נשכח

הפארק הלאומי ג'ים קורבט הוא אחד הפארקים הלאומיים הגדולים והטבעיים של הודו המודרנית. הפארק הזוהר ביופי מרהיב עם מרחבי שממה, מתגאה במגוון של חי וצומח על פני קווי המתאר שלו.

הפארק שימש לשיחת העיר מאז הקמתו על ידי חובב חיות הבר ג'ים קורבט. כדי להקל על מאבן חיות הבר, מחלקת התיירות תיחמה את המורשת הלאומית לחמישה אזורים שונים. כל חמשת האזורים היו מצוידים כראוי בנוחות החיים הבסיסית ומתקני פנסיון ולינה מתאימים סופקו לתייר.

עם חלוף הזמן, בוצעו שיפורים כדי לשפר את החיים עבור נודד החיים הפראי. אם הביקור בפארק המפורסם הוא חלק ממסלול הטיול שלך, אז כמה מבקתות הג'ונגל הטובות ביותר ממתינות לשיחתך, כל מה שאתה צריך זה לקפוץ לעגלה ולפנק את עצמך בספארי הג'ונגל. כמה מאכסניות חיות הבר הטובות ביותר שמתהדרות בספארי ג'ונגל ברמה עולמית הם:

Dhikala Forest Lodge: עבור חובב חיות הבר שרוצה להיות בקרבת הטבע, אכסניית Dhikala היא האפשרות המושלמת העומדת לרשותו. דהיקאלה פורסט לודג' זוהר עם יופי של חיות בר והצומח והחי הקסום שלה, מציע מרכיבים מרכזיים לספארי מושלם ביער. היופי הנופי של יער סאל בתוך נהר הרמנגה הזורם, הרפתקן חיות הבר מרגיש את הדופק בטבע. השהות שלך באכסניה מקבלת הערות טובות על ידי הדמיה לסירוגין של חיות בר כמו נמר, נמר, תן או פיל. אם יש לך מזל, תוכל לקיים מפגש מקרי עם חזיר בר, אשר לעת עת מתקרב ליד האכסניה או נהר רמגנגה.

גאירל פורסט לודג': אכסניית היער גייראל, הממוקמת בסביבה הקרובה של 20 ק"מ בלבד משער דנגארי, ומגדות נהר רמנגה, מעניקה נוף מרהיב של החי והצומח העצום של הפארק הלאומי קורבט. הלודג' מצויד במתקני המגורים העדכניים ביותר ומספק מגוון הצעות ממחלקת התיירות. מתוקף המיקום שלו, לודג 'יער גייראל נותן תחושה של פרא לשוטט חיי הבר ולפעמים נותן לתייר ערך לכסף שלו על ידי כך שהוא רואה את בית הגידול של הנמר ממקומות קרובים. גם בזמנים אחרים, אתה יכול להיות בר מזל לראות מקרוב חיות נודדות כמו פילים ודובי עצלנים שלעיתים קרובות תחילה ליד האכסניה.

לודג' יער סרפדולי: אם אתה רוצה למתוח יותר מדי את קווי המתאר שלך ורוצה להיכנס לפאר של יופי חיות הבר, בקתת היערות Sarapduli היא המקום שאתה צריך להיות בו. הלודג' נותן לכם נוף ברור של החי והצומח המגוונים של הפארק הלאומי קורבט. מה שמבדיל את הלשכה הממשלתית הזו משאר הסביבה הטבעית והאקזוטית שלה? כמאפיין ייחודי של אכסניה זו הוא שאתה תמיד יכול ליהנות מצפייה במספר מיני ציפורים בסביבת הגידול הטבעית שלהם. אכסניה זו, הממוקמת בסמוך לנהר גאג'ראל במורד הזרם, מספקת לחובבי חיות הבר כמה רגעים מתפעלים של שלווה ושלווה יחד עם הטבע. כחלק מהחבילה, תוכלו להציץ בחיות בר כגון נמר, פיל וסמבהר בקיומם הטבעי.


Source by Soumya Ranjan Sahoo

About admin

Check Also

Victoria Falls – The Greatest Waterfall On Earth!

BASIC FACTS The Victoria Falls are on the Zambezi River, at the border between Zambia …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments