צ'רצ'יל דאונס ומסלולי המירוצים של אקוודוקט – בניגוד זה לזה

בבעלות צ'רצ'יל דאונס Incorporated, צ'רצ'יל דאונס פרוש על שטח של 147 דונם וכולל אליפסה של קילומטרים עפר ומסלול דשא באורך שבעה פרקים. מסלול המרוצים מארח מפגשי מרוצים במהלך האביב והסתיו במהלך החודשים מאי ואוקטובר. המתקן והמרוצים הפופולריים שהוא עורך העניקו לצ'רצ'יל דאונס דירוג של חמש מבין 65 מסלולי המרוצים באמריקה שנעשו על ידי איגוד שחקני הסוסים של צפון אמריקה.

אם נחזור להיסטוריה של צ'רצ'יל דאונס, המסלול נקרא על שם הנרי וג'ון צ'רצ'יל שהשכירו חלק מהאדמה לאחיין שלהם, קולונל מריוותר קלארק ג'וניור, היה נשיא מועדון הג'וקי לואיוויל ואיגוד פארק הנהיגה. הוא הכיר את מרוצי הסוסים על ידי חמו ריצ'רד טן ברוק שהיה רוכב מוכשר כדי להשתתף בדרבי אנגלי באפסום דאונס ליד לונדון. צ'רצ'יל דאונס מילא את החלל שקרה עקב סגירת מסלולי המרוצים של אוקלנד ווודלון באזור. קלארק שהיה לו בעיות בהפעלת מסלול המרוצים עקב תצורות מירוץ מכר את מסלול המרוצים לסינדיקט בראשות וויליאם אפלגייט ב-1893.

מאוחר יותר בשנת 1902, אפלגייט העביר את הפעלת מסלול המרוצים לראש העיר דאז של לואיוויל, צ'רלס גריינג'ר, במאמץ להרחיק את צ'רצ'יל דאונס מלהיות ידוע בעיקר בהימורים. העסק לא הצליח כשקול"ם מאט ווין מלואיוויל הצטרף לסינדיקט חדש של איש עסקים כדי לרכוש את המתקן. תחת הנהגתו של ווין, צ'רצ'יל דאונס שגשג והדרבי של קנטאקי הפך למוקד מכובד עבור סוסי מרוץ גזע בני שלוש.

מאז לא נצפה לאחור לצ'רצ'יל דאונס, במתקן בוצעו מספר שיפוצים ושדרוגים שהפכו את צ'רצ'יל דאונס לא רק למקום למירוצי סוסים אלא למקום בילוי ציבורי מושלם. המודרניזציה בשנים האחרונות הגדילה את קיבולת הישיבה לכמעט 52,000, 77 סוויטות יוקרה, ואזורי סימולקאסט חדשים ומשולבים ומקומות פרימיום אחרים למסלול המרוצים האגדי ביותר בעולם. צ'רצ'יל דאונס גם העז לעסק המוזיקה בארגון פסטיבל המוסיקה HullabaLOU הפתיחה ביולי 2010. שדרוגים אחרים במסלול המרוצים בשנים האחרונות התקנו אורות קבועים סביב הסגלגל הכהה המפורסם שלו כדי לקיים מירוצי לילה "דאונס אחרי החשיכה" שהורחבה בשנת 2011 לכלול את "ליל הפתיחה" של מפגש האביב.

מסלול המרוצים השני בדיון הוא מסלול המירוצים Aqueduct שנמצא ברובע קווינס בניו יורק. מתקן מסלול מירוצים גזעי זה נפתח לראשונה בספטמבר 1894 ומארח מפגשי מירוץ בדרך כלל מסוף אוקטובר/תחילת נובמבר ועד אפריל. מאז פתיחת מסלול המרוצים בספטמבר 1894 על ידי מועדון הג'וקי של קווינס קאונטי, בוצעו מספר שיפוצים ושדרוגים במתקן אשר השתלט על ידי איגוד המרוצים של ניו יורק רבתי בשנת 1955 יחד עם מסלול המרוצים Saratoga, בלמונט פארק ומסלול המירוצים של ג'מייקה.

מסלול המרוצים של אקוודוקט נסגר בשנת 1956, ונפתח שוב בשנת 1959 לאחר שיפוצים בסך 33 מיליון דולר שתוכנן על ידי אדריכל מסלול המרוצים המפורסם ארתור פרואהליך. פני השטח של מסלול המרוצים השתנו גם כמה פעמים, מסלול הדשא הפנימי שהיה ידוע כמסלול הדשא הראשי, הדשא נעקר לאחר מירוץ 1975 לבניית מסלול העפר הפנימי החדש. לאחר שהמתקן החדש נבנה בשנת 1959, עודדו בניו יורק הימורים מחוץ למסלול כדי לצמצם את הזמן שבו מסלול המרוצים יעמוד בטלה לאחר תום עונת המרוצים.

מסלול המירוצים אקוודוקט מארח שילוב של מרוצים כיתה 1, כיתה 2, כיתה 3 ולא מדורגים. יש עונת מרוצים אחת שנמשכת עד יום רביעי האחרון באוקטובר ועד יום ראשון הראשון במאי. בשנים האחרונות, מרוצים מתקיימים במסלול העפר הפנימי בין ימי רביעי שלאחר חג ההודיה ועד אנדרטת העץ. אקוודוקט אירחה גם את גביע המגדלים, גביע הזהב של מועדון ג'וקי ואת ה-Belmont Stakes היוקרתי בהזדמנויות שונות. הרמסן והסיגר הם מרוצים מרכזיים המציינים את תחילת מפגש החורף; ואילו אנדרטת העץ מגיעה לשיאה של מפגש החורף.

אקוודוקט עשה היסטוריה במרוצי סוסים בגלל היותו האתר היחיד בו היה החום המשולש היחיד לניצחון במירוץ הימורים. בריצת ה-Carter Handicap ב-1944, סיימו בראוני, Bossuet ו-Wit A Bit את הקו באותו זמן. באירוע נדיר אחר בתוכנית מירוצים אחת עשרה ימים באקוודוקט באפריל 2006, חום מת קרה לכל אחת משלוש עמדות "כסף" (ניצחון, מקום והצגה) בשלושה מרוצים נפרדים.

בשנים האחרונות, היו חדשות המצביעות על השבתת מסלול המירוצים של אקוודוקט בגלל הפסדים בהפעלת המתקן וצ'רצ'יל דאונס הולכות וגדלות וצפויות להיות נקודת ציון היסטורית לאומית. האם השניים הולכים לכיוונים שונים?


Source by Jenny H Wilson

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments