עשר סיבות מדוע אנשים נוסעים בספארי

כאשר אנו יוצאים לספארי אפריקאי אנו מקפידים לשוחח עם מבקרים אחרים ובמשך שש עשרה השנים האחרונות ריכזנו את הרשימה הבאה של עשרת המניעים המובילים שאנשים עוזבים את נוחות ביתם על מנת לטייל בדרום או במזרח אפריקה על ספארי מודרך או בנהיגה עצמית.

אם היית בספארי או שאתה חושב ללכת, בדוק אם המניע שלך קשור לאחד מעשרת המפורטים להלן.

הם מפורטים לפי סדר החשיבות:

1. הרפיה – אנשים צריכים להימלט מהמתח בעבודה ופשוט להירגע. חלק מהאנשים נרגעים בבריכת השחייה, קוראים ספר על מדשאות המחנה, בעוד שאחרים רוצים בדידות – השקט והשלווה שאתה מקבל במחנות השדונים של קרוגר או במחנות השממה Kgalagadi. עם זאת אתה נרגע, טעינת המצברים שלך על ידי התנתקות מהשגרה בפארק הלאומי האפריקאי היא תרופה טובה!

2. צילום -חמשת הגדולים, סופר-שבע ו"חמקמק-אחת עשרה "כולם בעלי חיים מרגשים לצילום והתמונות שלך יספקו לך מזכרות מושלמות לקחת הביתה. הפארקים הדרום אפריקאים קרוגר, קגלגאדי, אתושה ופילאנסברג הם יעדים אידיאליים לצפייה במשחק שכן כולם מספקים הזדמנויות מצוינות לצילומי חיות בר.

3. טבע – יש אנשים שיוצאים לספארי אפריקאי מסיבות חינוכיות כגון תצפית על מינים בסכנת הכחדה, תיעוד של בעלי חיים וצמחים מסוימים או כדי לראות כמה ציפורים ויונקים הם יכולים לראות ולתקתק.

4. משפחה וחברים – לאנשים רבים יש חברים ו/או בני משפחה הפזורים בכל רחבי העולם ויציאה לספארי ביחד היא הדרך האידיאלית להיות ביחד תוך חווית חיות בר והשממה.

5. אוכל ותרבות – אנשים רוצים לחוות תרבויות שונות וספארי אפריקאי יחשוף אותך לתרבויות ייחודיות רבות, משבט ההימבה בנמיביה והזולוס בדרום אפריקה ועד המסאי בקניה. ואל תשכח את המאכלים השונים והרבים! אכלנו אוכל גרמני טעים בנמיביה; פירות ים עסיסיים במוזמביק וטנזניה וטעם כמעט כל חיית משחק בדרום אפריקה, שהפיל והאימפלה שלה היו טעימים.

6. אטרקציות – אלה יכולות להיות אטרקציות טבעיות כגון נופים מרשימים כמו מפלי ויקטוריה או אירוח יוקרתי כמו שנמצא בבקתות הפרטיות של פארק קרוגר או בפארקים במזרח אפריקה. אטרקציה נוספת היא האקלים – כאשר יורד שלג באירופה ובאמריקה, באפריקה יש שמיים שטופי שמש עם ערבים סוערים!

7. פעילויות -טיולי צילום בטבע, טיולים רגליים, אופני הרים, ספארי סוסים או פילים או אפילו כנסים הם פעילויות שיכולות לשפר את חווית הספארי שלכם.

8. ירח דבש – אם אתה מתחתן אתה רוצה ללכת למקום מיוחד לחגוג בו ורוב הפארקים הלאומיים בדרום ומזרח אפריקה מספקים את התפאורה האידיאלית עבורך. ברוב שמורות המשחקים ומחנות המנוחה יש לפחות בקתה פרטית אחת המושלמת לירח דבש.

9. רוחני – חווית הספארי האפריקאית תשפיע על רוב האנשים ועליהם להתחיל לחשוב על החיים – להעריך את מה שיש להם, להודות לאלוהים על ברכותיו הרבות וגם להרהר בשאלות כמו 'מאיפה אנחנו באים?', 'מה מטרת החיים?' ו 'מה קורה לנו אחרי שנמות?'.

10. ריפוי – אנשים מבקרים לעתים קרובות בפארקים לאומיים כדי לפזר את אפר של אדם אהוב מכיוון שלמקום יש משמעות מיוחדת עבורם. פארק קרוגר הוא מקום כה פופולרי שבו תוכלו לשלב ספארי עם פעולת הריפוי של החזרת אדם אהוב לטבע.

אז אתה עשוי להזדהות עם אחת הסיבות לעיל או שהמניע שלך עשוי להיות שילוב של הנקודות לעיל. בכל מקרה, נסיעה בספארי יכולה וצריכה להיות חוויה בלתי נשכחת.


Source by Mario Fazekas

About admin

Check Also

Victoria Falls – The Greatest Waterfall On Earth!

BASIC FACTS The Victoria Falls are on the Zambezi River, at the border between Zambia …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments