עשרת הטיפים הטובים ביותר להפעלת משחקי קבוצות נוער לילדים – כיף אפי לכולם!

יש לך מחשבה על משחק מדהים, חבורה של ילדים להוטים ומקום שנבחר לשחק בו. מה יכול להשתבש? שום דבר בתקווה… עם זאת, כדי להבטיח את הצלחתך בהפעלת משחקי קבוצת נוער, הנה 10 הטיפים המובילים שלי.

לפטר את כולם!

זה הכרחי שתבוא עם אנרגיה גבוהה! לפני שתעמדו מול הילדים, קחו כמה נשימות גדולות, קפצו מעלה ומטה והתאמצו! אם אתה שטוח, אז גם הילדים יהיו שטוחים.

לאחר מכן, פטר את הילדים! לגרום להם להתרגש. האנרגיה שלהם תצית את הסובבים אותם. אתה יכול לעשות זאת על ידי שאילת שאלות מקהלה, "מי מוכן למשחק מדהים של…?" "צוות כחול, אתה מוכן? צוות אדום, אתה מוכן?" לגרום להם לחזור על התשובות שלהם עד שרמת האנרגיה שלהם תואמת את שלך. אולי הם יכולים להמציא את שמות הצוות שלהם ואת פזמון הצוות שלהם.

אוהב את המשחק

אתה חייב להאמין במשחק בעצמך. כל רמז לכך שאתה לא בטוח במאה אחוז שמדובר במשחק מעולה, הילדים יקבלו אותו. לכן, הכירו את המשחק היטב, והבטיחו שהוא מתאים באופן מושלם לקבוצת הנוער שאיתה אתם עובדים. קרא את החוקים, צפה בסרטון של ילדים אחרים שמשחקים במשחק ושאל שאלות של מורים אחרים או מנהיגי נוער שניהלו את המשחק בעבר. שמור על זה פשוט, במיוחד אם זה הפעם הראשונה שאתה מפעיל משחקי קבוצת נוער לילדים.

ההכנה היא המלך

אתה אף פעם לא יכול להיות מוכן מדי. לאחר שלמדת את כללי המשחק, רשום את הכללים על כרטיס כף היד שיהיה איתך בעת הדרכה לילדים. בחר מקום מתאים לשחק את המשחק. אם בחוץ, קחו בחשבון את מזג האוויר, הבטיחות והגבולות עבור הילדים. ודא שיש לך את הציוד שאתה צריך כדי לשחק את המשחק ולהגדיר כמה שאתה יכול לפני שהילדים מגיעים לשחק. חשבו איפה הילדים יהיו כשנותנים הוראות. לדוגמה, אל תפזלו אל השמש, וודאו שעיניהם פונות הרחק מהסחות דעת.

שקול עצירות שתייה וקייטרינג לילדים עם צרכים מיוחדים. שקול כיצד תפטר את הילדים וכיצד תמסור את כללי המשחק. זהה את הגבולות למשחק וערוך תוכנית לניהול התנהגויות. האם תשתמשו בשריקה כדי למשוך את תשומת הלב של הילדים, או שתשתמשו באות אחר?

יש לזכור את המטרה

לפני שנכנסים לכל כללי המשחק, ודא שהילדים יודעים את המטרה או המטרה של המשחק. אם יש להם את המטרה בראש, הם יבינו טוב יותר את הכללים. אם יש לך את המטרה בראש, יהיה לך קל יותר להסביר את כללי המשחק.

טיפים להצגת כללי המשחק

ודא שהילדים יושבים וממוקדים בך. אסור להם לפטפט או להסתכל על הסחות דעת סביבם. ודא שכל הילדים שהולכים לשחק נוכחים. אתה לא רוצה שמאחרים יגיעו באמצע ההוראות שלך.

לילדים יש טווח קשב קצר, אז דייק עם הכללים שלך ושמור אותם פשוטים. ספר לילדים שהם יכולים לשאול שאלות לאחר שנתת את ההוראות שלך.

ברגע שהחוקים ניתנו, אני אוהב שהשחקנים ישנו אותם. עשה זאת בכך שהם ימצאו חבר ויחזרו בפניהם על הכללים.

במידת הצורך, הפעל הדגמה קצרה של המשחק, או היבט של המשחק, תוך שימוש בילדים שיודעים זאת (ייתכן שתצטרך להתכונן לכך מראש עם שחקנים או עוזרים נבחרים).

תמיד אפשר לילדים לשאול שאלות כדי להבהיר עוד יותר את הבנתם.

בעלות משותפת

שחקנים יקבלו מוטיבציה טובה יותר אם הם יוזמנו להציע שיפורים למשחק. זה עובד טוב לאחר ששיחקת סיבוב במשחק. מה שאני עושה זה לרכז את כולם, ואז להזמין שחקנים להציע שיפור למשחק הקבוצתי. הרמת ידיים תציין אם הרעיון מקובל על כולם. אמור לכולם שננסה את הרעיון הזה ואם הוא עובד טוב, אז שמור אותו במשחק. זה נותן לכולם בעלות. תמיד מוצעים רעיונות מצוינים שלעולם לא הייתי חושב עליהם.

עצור את המשחק לפני שהוא קורס

עכשיו, כשהילדים כולם נהנים לשחק במשחק קבוצת הנוער שהצגתם, הגיע הזמן להרוג את המשחק לפני שהילדים יימאסו ממנו. על ידי סיום בצליל גבוה, הילדים יהיו להוטים לחזור ולשחק בו שוב ביום אחר.

לעולם אל תצלוף סוס מת. אם המשחק של קבוצת הנוער שלך לא מתכוון לתכנן, או שאתה רואה את הילדים מאבדים עניין – הביאו אותו לסיומו וקבלו הפסקה, ואז שחקו את המשחק הבא שהכנתם.

צור את החוויה

שלבו סיפור או נושא במשחק הקבוצתי שלכם. אולי יש דמויות, אביזרים או אפילו תחפושת מיוחדת. זה משפר את החוויה עבור השחקנים שלך. משחקים כמו Narnia, Star Wars ו-Treasure כולם משלבים סיפור עם דמויות שניתן לבחור עבורן שחקנים שונים.

אין עוברי אורח

שלב את העומדים מהצד במשחק. אלה עשויים להיות אחים או הורים. הכנס אותם לקבוצה או בקש מהם לשפוט את המשחק. ודא שאתה משחק גם במשחק. הילדים יתרגשו שאתה נהנה איתם מהחוויה.

Pit Stops

לבסוף, ודא שיש הפסקות קבועות בין המשחקים או במהלך המשחקים הארוכים יותר. זה מאפשר לילדים להחזיר את הנשימה שלהם ולהתייבש. ודא שההפסקות קצרות. אתה לא רוצה שהילדים יכבו. עם משחקי צוות, תנו לשחקנים זמן לקיים פגישות קבוצה קצרות לתכנון אסטרטגיה.

הנה, הטיפים המובילים שלי להפעלת משחקי קבוצות נוער לילדים, שנצברו משנים רבות בעבודה כמורה מתמחה במשחקים.

כיף אפי לכולם!


Source by Trevor Howitt

About admin

Check Also

בניית פטיו חיצוני מקורה

אנשים רבים חולמים על אזור פטיו שבו הם יכולים לארח אורחים ופשוט ליהנות מהזמן בחצר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments