עשרת הדברים הכי טובים לעשות בנמיביה

אם אתה רוצה ללכת למקום שבו אתה יכול לעשות הרפתקה מבלי לעזוב את הנוחות של אורח חיים עירוני, אתה צריך לשים את נמיביה ברשימה שלך. עם כל כך הרבה מקומות לבקר בהם, הרפתקה בנמיביה יכולה להפוך כל חופשה לכדאית. לפני שאתם אורזים את החפצים שלכם ויוצאים לטיול אחד נהדר בנמיביה, הנה כמה מקומות לבקר בהם.

1.) פארק רמת ווטרברג

ממוקם כ-68 קילומטרים מזרחית לאוטג'יווארונגו, רמת ווטרברג ניצבת כ-200 מטרים מעל השטח שמסביב. צפייה בחיות בר תהיה פעילות פורה בצד הזה של נמיביה. השמורה המשתרעת על פני 405.5 קמ"ר היא ביתם של כמה מינים נדירים ובסכנת הכחדה של אנטילופות וציפורים, קרנפים, תאואים וצובל.

2.) דמארלנד

Damaraland הוא הבית למבחר רחב של יעדים תיירותיים כמו האובליסק הטבעי Vingerklip באורך 35 מ' והמאגר הגדול ביותר של נמיביה של אפטרגליפים מתקופת האבן, Twyfelfontein. אטרקציה מפורסמת נוספת בדמארלנד כוללת את צינורות האיברים שנוצרו על ידי תנועות געשיות. יש גם את היער המאובן בן 250 מיליון השנים ואת שמורת הטבע ברנדברג.

3.) הפארק הלאומי אטושה

הפארק הלאומי אטושה הוא שמורת המשחקים הגדולה ביותר של נמיביה. הוא מכסה כ-22,000 קמ"ר עם אטושה פאן שאורכו 130 ק"מ ורוחבו 50 ק"מ. הוא מחסה כ-250 אריות, 6000 זברות, 300 קרנפים, 2500 ג'ירפות, 2000 פילים וכ-20000 ספרינגבוקים עדינים, כמו גם שקנאים, פלמינגו, אימפלות ובעלי חיים אחרים.

4.) מושבת חותם הכף

תיהנו מהמראה, מהקול ומהריח של אלפי כלבי ים פרווה במושבת כלבי הים הקייפ של נמיביה. הוא ממוקם 130 קילומטרים מסווקופמונד. Cape Cross Seal Colony מאפשרת לך לבלות יום עם כלבי הים בכל עת של השנה.

5.) פארק נמיב-נאוקלופט

פארק נמיב-נאוקלופט הוא אחד הפארקים הלאומיים הגדולים באפריקה. הוא מכסה כ-50,000 קמ"ר של אדמת נמיביה ומכסה גם את פארק מדבר נמיב, פארק זברה הר נאוקלופט וכמה חלקים מאזור היהלומים. אטרקציות מפורסמות בפארק נמיב-נאוקלופט כוללות את דיונות החול של סוסוסולי ונמל סנדוויץ', כמו גם צמחים ובעלי חיים אקזוטיים כמו וולוויצ'יה מיראביליס, זברות ההרים והחזזיות של הרטמן.

6.) קולמנסקופ

קולמנסקופ היא עיירה נטושה הממוקמת בדרום מדבר נמיב 10 קילומטרים מלודריץ. העיירה סיפקה מחסה נגד התנאים הקשים במדבר נמיבי לכורי מכרות יהלומים מאוחדים, אבל הירידה במחירי היהלומים שלאחר מלחמת העולם הראשונה והסיכוי למכרות עשירים יותר באורנג'מונד סיימו את פעולתה, וכך היא הייתה נטושה לגמרי ב-1956. שריד נמיבי זה ולמד עוד על ההיסטוריה הכלכלית והחברתית של המדינה.

7.) סווקופמונד

סווקופמונד היא עיר המרוחקת 280 קילומטרים מווינדהוק. העיר עם קו החוף האטלנטי שלה, הטמפרטורה הקרירה יותר והארכיטקטורה הגרמנית השמורה היא אחד מיעדי הבכורה של נמיביה. מספר אטרקציות תיירותיות של סוואקופמונד כוללות את הכלא Altes Gefängnis, Wörmannhaus, האקווריום הלאומי הימי, גלריית קריסטלים ומוזיאון תחבורה.

8.) חוף השלד

תהיו מבולבלים וירואים ממצבי הרוח המשתנים ללא הרף של פארק השלד, ערפל החוף הצפוף, ספינות הספינות הפזורות והסביבה השלמה בצורה מלכותית. טס מנהר הואניב וקוננה וראה את החוף בשלמותו. תוכלו גם להיכנס לאזור שבין נהרות Ugab ו-Hoanib וליהנות מאזור הדייג המעולה של החוף.

9.) קניון נהר הדג

קניון נהר פיש הוא הקניון הגדול ביותר באפריקה, אורכו 160 ק"מ, רוחבו 27 ק"מ וכ-550 מטרים עומקו. אתה יכול לעסוק במסלול קניון נהר פיש באורך 85 ק"מ מהובאס לאי-אייס. ניתן גם לצאת לטיול בן יום או יומיים במספר נקודות בתוך הקניון.

10.) קאוקולנד

תיהנו מהשממה הגולמית של נמיביה על ידי נסיעה לאזור קאוקלנד עם נופי הרים עוצרי נשימה ומקלטים טבעיים לבעלי חיים. הנוף המשונן משמש גם כבית לשבט ההימבה שעדיין חי לפי המסורת והתרבות שלהם. תהיו מרותקים לסביבה השקטה והשלווה שקאוקלנד מציעה תוך כדי הנאה ברפטינג במים, שיט בקאנו וצפרות ועוד.


Source by Jonathan Williams

About admin

Check Also

5 הסיורים המובילים בנמיביה

נמיביה היא מדינה מגוונת שפשוט מתחננת לחקור אותה. עם המורשת התרבותית העשירה שלה, שפע חיות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments