ספארי אפריקאי עם אטרקציות של טנזניה

טנזניה היא יעד מפואר עם שמורות הטבע והגנים הלאומיים שיש בו משיכה של מספר אנשים למדינה. כשזה נוגע לנסיעות ותיירות, טנזניה היא מנהיגה באפריקה. יש בו שמורות יפות כמו גם פארקי משחקים המציעים לכל התיירים סיכויים לראות את הנוף הנופי הנפלא יחד עם חיות הבר בסביבתן הטבעית. מחקרים אומרים שרוב המטיילים יחד עם מפעיליהם יבקרו תחילה בפארקים הצפוניים הכוללים סרנגטי, טרנגיר, נגורונגורו ומניארה. מה שהופך את המקומות האלה לפופולריים הוא העובדה שיש להם תשתית משופרת ומתקנים טובים יותר להציע למבקרים שלהם. . מלבד זאת, יש להם את מסלולי התיירות המתוחזקים היטב המתחילים מהעיר ארושה.

מלבד החלק הצפוני של טנזניה, בדרום יש גם פארקים ושמורות כה הרפתקנים בהשוואה ליבשת אפריקה האחרת. האזורים הבולטים כוללים את הפארקים הלאומיים של הרי רוחה ואודזונגווה יחד עם שמורת הטבע סלוס ומיקומי. זה ידוע שהם פחות מאוכלסים מהצפון. לפניכם כמה מהשאלות מדוע כדאי לכם לבחור בפארקים הטנזניים הדרומיים.

אומרים שהפארקים האלה ייחודיים ואמיתיים; כמה פארקים כמו רוחא נכחדו עד מאוחר כשהתחדשו. באופן מפתיע הם לא נהרסו על ידי האנושות ולכן יש לו את אופי הטבע שלו.

הפארקים בדרום מציעים סיורים מיוחדים אם כי בדרך כלל לא מבקרים אותם כמו בפארק הצפוני. התיירים המעטים שהצליחו לסייר בפארקים האלו אומרים שזוהי משלחת טיולים אמיתית באפריקה. הפארקים הדרומיים ידועים בפעילויות המפורסמות שלהם כמו טיולי סירות בנהר, טיולי שיחים וכן טיולים בחיק הטבע. אלו פעילויות אחוריות מאוד לגלות בפארק הצפוני. בקר בפארקים הדרומיים וקבל את החוויה של הרפתקת ספארי לפעמים בעצמך.

הדרך היחידה להרגיש בטוחה במהלך טיול בפארקים האלה היא באמצעות רכב ספארי פתוח. זה נותן הזדמנות לצלם את כל התמונות שאתה רוצה ועדיין ליהנות מצפייה במשחק בצדדים שונים של השטח. הלינה בחלק הדרומי נגישה מאוד אם כי קטנה אך אינטימית מאוד למה שכל תייר רוצה. אין מחנות או אוהלים לקבוצות גדולות יותר; זו בהחלט הרפתקת ספארי אישית.

ברגע שאתה לוקח את החלק הדרומי, זה הופך להיות פשוט לארגן, הסיבה לכך היא שהמרחק די קצר ומעדיף ספארי של לילה או שניים. מה שהופך את הפארק לפשוט לביקור הוא זה; למשל מיקומי הוא כארבע שעות בלבד מהכביש, מהן באוויר שעה אחת. Selous, Ruaha וכן mikumi ישתמשו בטיסות כדי להגיע ליעדים. זה רק כדי לעזור לכם להיפטר משעות ארוכות בכביש. הפארקים הצפוניים נוטים להפוך לבעיה מכיוון שהמרחק ארוך מדי ומייגע למטיילים.


Source by Racheal Asiimwe

About admin

Check Also

Victoria Falls – The Greatest Waterfall On Earth!

BASIC FACTS The Victoria Falls are on the Zambezi River, at the border between Zambia …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments