סיור בהודו – בקר בסיור טייגר מיוחד בהודו

המגוון הטופוגרפי של הודו הופך אותה למקום מגורים נוח עבור מינים רבים של ציפורים ובעלי חיים. המדינה שופעת בסביבות 80 פארקים לאומיים ו-441 מקומות קדושים המשמרים את המקלטים של כל המינים הללו. הזועם מכולם, טייגר בעל חזות מלכותית מעורר תחושת פחד והתרגשות אצל כל מיני מטיילים. במינון הרפתקאות גבוה, סיור נמר בהודו מעניק הזדמנויות רבות לראות את יצור הפרא הזה. במקום לצפות בהם בגן חיות, חובב הרפתקאות או טבע בוודאי ישמח לצפות בהם בסביבתם הטבעית חופשיים ופרועים, שעבורם בחירה בספארי נמרים בהודו היא הבחירה האידיאלית.

המדינה מבורכת בשמורות טיגריסים רבות המחסות על אוכלוסיית הנמרים המצטמצמת כעת. במסגרת פרויקט טייגר יושמה תוכנית שימור על מנת לשמור ואף להעלות את אוכלוסיית הנמרים בג'ונגלים ההודיים. סיור הג'ונגל בהודו מרגש יותר מכל את אוהבי חיות הבר וספארי הנמרים יהיה התרגיל ההרפתקני ביותר.

בין אלה עם האוכלוסייה הרחבה ביותר של נמרים, כולל הפארק הלאומי קורבט. ממוקם למרגלות ההימלאיה בתחנת הגבעה של רם נגר, הפארק הלאומי קורבט נועד בעיקר להגן ולפרוח נמרים במיוחד הנמר הבנגלי בסכנת הכחדה. עם הגבעות ואדמות העשב שלו, מקווי המים ומיני החיות הרבים שלו, הפארק הוא גן עדן למחפשי הרפתקאות וחובבי חיות בר ולכן אסור לפספס אותו במסלול טיול הנמר בהודו. הפארק מכיל 488 מינים של צמחים ומגוון רחב של עולם החי ולכן הוא יעד תיירותי אקולוגי משובח המועדף על ידי רבים שבוחרים בסיור בג'ונגל בהודו.

שמורת נמרים במדינת Madhya Pradesh בהודו, הפארק הלאומי Kanha הוא ביתם של הנמר המלכותי הבנגלי, נמרים, Barasingha ומינים רבים אחרים של חיות בר. הג'ונגל של Bandhavgarh הוא יער שפלה מכוסה בצפיפות בסאל ובעצי יער מעורבים אחרים. נמרים נמצאים בשפע כאן בסביבות 131 נראו בשנת 2006 ולכן הפארק מספק הזדמנות מספקת לסיור תצפית על נמרים בהודו. יונקים נוספים שנמצאו בפארק כוללים נמייה אדמדמת, סיבט אינדיאני קטן, שועל בנגל, תן זהוב, פנגולין הודי ועוד.

הפארק הלאומי Bandhavgarh הוא אחד הפארקים הלאומיים הפופולריים ביותר בהודו. הפארק ידוע ברחבי העולם בזכות המגוון הביולוגי הגדול שלו והצפיפות הגבוהה של אוכלוסיית הנמרים. הפארק ידוע כמאכלס את אוכלוסיית הנמרים הגבוהה ביותר בהודו. בנדהאגאר גם נמצאת הצפיפות הגבוהה ביותר של טיגריסים בנגליים בעולם. רבים מהטיגריסים שלו הגיעו לעמודי השער של מגזין נשיונל ג'יאוגרפיק וכך מושכים אליהם חובבי צילום חיות בר מכל העולם.


Source by Gets Anil Chand

About admin

Check Also

5 הסיורים המובילים בנמיביה

נמיביה היא מדינה מגוונת שפשוט מתחננת לחקור אותה. עם המורשת התרבותית העשירה שלה, שפע חיות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments