משטח ההחלקה על הקרח של בראום באוקלהומה סיטי

החורף מביא איתו הזדמנויות רבות לפעילויות כיף ונופש לכולם. אם אתם מחפשים אימון חורף באוקלהומה סיטי, משטח החלקה על הקרח של בראום מול היכל המוזיקה של סיוויק סנטר, דאונטאון הוא המקום הטוב ביותר לבקר בו.

תכונות מרגשות של משטח ההחלקה על הקרח של בראום

אומרים שמשטח ההחלקה בגודל 62 על 150 רגל הוא אחד ממגרשי ההחלקה החיצוניים הגדולים ביותר בדרום מערב. משמעות הדבר היא שהמשטח הגדיל את גודלו ב-50 אחוזים בהשוואה לשנה הקודמת מתוך כוונה להכיל יותר מבקרים ולתת מקום נוסף לסקייטרים להשוויץ. במת הבידור של משטח ההחלקה מציעה שלל פעילויות כמו שירה וריקודים. בלילות מיוחדים תוכלו ליהנות גם עם סנטה. כל אלה מוסיפים לאווירה החגיגית של דצמבר. המשתתפים יכולים לבקר בבית הקפה של בראום על הקרח לקפה, סודה, קקאו חם, המבורגרים, נקניקיות וגלידה.

דברים חשובים שכדאי לדעת על משטח החלקה על הקרח של בראום

עונת ההחלקה מתחילה מה-25 בנובמבר ונמשכת עד ה-1 בינואר. כל הימים הללו משטח ההחלקה פתוח מהצהריים עד 10 בלילה. משטח החלקה על הקרח של Braum פתוח גם במהלך ערב חג המולד ויום חג המולד, באותן שעות. להחלקה תוכלו להביא מחליקים משלכם או להשיג מחליקים חדשים ונוצצים להשכרה ממגרש ההחלקה. סקייטים זמינים בכל הגדלים. אם אתה שוכר את הסקייטים, תעריפי הכרטיסים עשויים לעלות ל-8$, אחרת, תצטרכו לשלם רק 5$.

פעילויות בידור נוספות באוקלהומה סיטי

מלבד מתן מקום לפעילויות החלקה על הקרח, משטח ההחלקה על הקרח של בראום במרכז העיר, אוקלהומה סיטי מציע מגוון פעילויות בידור אחרות הכוללות אבובים בשלג בריק, הפלגות ערב במוניות המים של בריקטאון, שייט ליד עץ חג המולד של אוקלהומה ועוד הרבה יותר. רבים מהמלונות במקום הזה מציעים לאורחיהם שירותי הסעות מיוחדים לכל המקומות המעניינים.


Source by Shane Wauhob

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments