מסיבת יום הולדת של קוסמים מווייברלי פלייס – 6 טיפים לאירוח

Wizards of Waverly Place היא אחת ההופעות החמות ביותר בערוץ דיסני כרגע, ואני בטוח שיש הרבה ילדים בחוץ שישמחו לערוך מסיבה בנושא. מסיבות יום הולדת יכולות להיות יקרות להפליא, אבל אתה יכול לערוך מסיבת WOWP משלך בהרבה פחות ממקומות הפיצה האלה או "אזורי בידור" אחרים.

הנה כמה עצות:

  • קבל מוזיקה הקשורה למופע. זה יכלול את הפסקול לסרט "הקוסמים מווייברלי פלייס" (ניתן להורדה מ-iTunes שיר אחד בכל פעם או זמין לרכישה כתקליטור שלם). בהתאם לגיל הילדים, אולי תרצה פשוט לשחק בו ברקע או אפילו להשתמש בו למשחק כמו "תפוח אדמה חם".
  • ערכו תחרות טריוויה של Wizards of Waverly Place. אתה יכול לקבל הרבה שאלות/תשובות מאתר ערוץ דיסני וגם מהוויקיפדיה.
  • בקש מהילדים לצפות בתוכנית אחת של 30 דקות שהקלטת ואז לשאול שאלות ממש לא ברורות לגביה (בערך כמו גרסה משלך של Scene-It). דוגמאות לשאלות עשויות לכלול איזה צבע מישהו לבש, איזה כישוף הושם, או מי אמר ציטוט מסוים.
  • קבל ציוד למסיבת יום הולדת של Wizards of Waverly Place. אלה כוללים כוסות, צלחות, מפיות, מדבקות ואפילו שרביטים קסמים. אתה יכול לרכוש אותם ברוב קמעונאים של ציוד למסיבות.
  • מניחים כמה פריטי תחושה קשים בדליים ובקשו מהילדים לנחש באילו מרכיבים הם עשויים להשתמש בלחשים. דברים כמו ספגטי או ענבים קלופים.
  • אם מדובר בלילה או שהמסיבה תימשך יותר מכמה שעות, צפו בסרט "הקוסמים מווייברלי פלייס" או "הקוסמים על הסיפון עם האנה מונטנה" (הצלבה של 3 פרקים בערוץ דיסני זמין גם ב-DVD). קבעו אווירה דמוית קולנוע והעניקו לכל משתתף כרטיס קולנוע מעמיד פנים לפני שהם נכנסים ל"תיאטרון".

יש כל כך הרבה אפשרויות, אבל אלה רק כמה. זה באמת מופע חמוד ומתאים לנושא מסיבה.


Source by Tricia Meyer

About admin

Check Also

עיר הכיף של סאם – הכיף לא נגמר לעולם

Sam's Fun City נמצאת במיקום מרכזי במרכז פנסקולה ומצוינת ביותר הידועה בתור פארק מים עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments