מחרוזת טיפשית – איך להעלים בקלות את הלחץ והבלגן

כמעט כולם אוהבים מחרוזת מטופשת ולמעשה כולם נהנים להשתמש בפחית או עשר כשזה מגיע למסיבות, מתיחות ומלחמות. למרות שזה אחד מציוד המסיבות הפופולרי והנפוץ ביותר, זה יכול גם להפוך לבלגן מיידי ולטרחה לנקות. בטח שזה כיף בזמן שזה קורה, אבל כשמגיע זמן הניקוי והאורחים הולכים הביתה, אתה תקוע עם שעות של איסוף חוט מטופש מהשטיח, הריפוד ואזורים אחרים שקשה לנקות.

בגלל הכיף באמת אין הרבה אפשרות לא להשתמש בו. הדברים הצבעוניים העזים בדרך כלל גורמים לכל המסיבה פשוט להמריא לפעולה. האפשרות הטובה ביותר היא ללמוד כיצד להפוך את הפחית לכיף לקלה ומהירה לניקוי ולהימנע מכל נזק שהיא עלולה לגרום. מכיוון שלצבעים הבהירים יש פוטנציאל קטן לגרום נזק, יצרתי גם רשימה של פריטים ואזורים שיש להימנע מהם בעת השימוש בו.

מקומות שבהם בטוח להשתמש: בדרך כלל קל לשלוף חוט מטופש מבגדים ופריטים אחרים, אם כי יכול להיות קשה יותר להוציא אותו מסוודרים סרוגים הדוקים, בהשוואה לפריטי 100% כותנה. אז תהיה בטוח שהבגד שלך הוא לא השמלה הטובה ביותר שלך. זה גם עוזר להשתמש בו בחוץ. כן זה יוצא כמעט מכל דבר ולא קשה לנקות אותו כפי שהוא עשוי להיראות כשהוא מסתובב בכל החדר, אבל ניסיון לנקות אחרי כמה פחיות יכול להצטבר להרבה זמן, ועלול להפוך לעבודה מאוד מייגעת . תהנה משימוש בחוט מטופש פשוט על ידי הימנעות מכל ניקוי לא נעים. האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש בו בחוץ, שם ניתן להגיע בקלות לצינור מים לאזור. מיתר מטופש יתמוסס פשוט על ידי הרטבתו, ויבטל את הניקוי הארוך והמשעמם לאחר הבידור.

מקומות להימנע משימוש בו: רוב האזורים בטוחים ודי כיף להשתמש בחוט מטופש, אבל יש כמה אמצעי זהירות שיכולים למנוע בלגן לא רצוי, פציעות או בעיות אחרות. זכור שאם אתה מתכוון להשתמש בדברים הצבעוניים במקום ציבורי, כמו פארק, תצטרך לוודא שמיקום כזה יאפשר לך להשתמש במחרוזת. חלק מהפארקים אוסרים על כל סוג של קונפטי מסיבות וכל חלקיק קטן אחר שיכול להישאר מאחור, ופחית כיף זה עשוי להיות ברשימה שלהם. אז הקפידו לבדוק עם בעל הקרקע או המטפל לפני הבאתו. לעולם אין לרסס לכיוון הפנים או ישירות לתוך הפנים. למרות שהמחרוזת המטופשת בטוחה בדרך כלל, היא עלולה לגרום לנזק אם רוססו ישירות לתוך כל חלק של הפנים. הדבר האחרון חביב הוא להימנע מאזורים שבהם עשויים להיות כלי רכב. ידוע כי חוט מטופש מוריד את פני השטח של כמה צבעי מרכבי רכב.

נקיטת אמצעי הזהירות הבודדים האלה לפני השימוש בפחית של חוט בהיר יכול להפוך את החוויה שלך למהנה והרבה פחות מלחיצה כשזה מגיע לניקוי.


Source by Mary Setter

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments