מועדון חשפנות נגד מועדון ג'נטלמנים – מה ההבדל

מה ההבדל בין מועדון חשפנות למועדון ג'נטלמנים? אם אתה יוצא ללילה גדול עם הבנים, זה משהו שאתה צריך לדעת. לאחר שהייתם בכמה מועדוני חשפנות, הגיע הזמן להשתדרג ולפנות למועדון ג'נטלמנים כדי לראות כמה נשים אמיתיות.

קודם כל, וזה ההבדל הכי חשוב, הבנות יותר לוהטות במועדון ג'נטלמנים. לא רק שהם לוהטים יותר, אלא שהם גם קלאסיים יותר. אם אי פעם היית ב-Cooter's Horndog בכביש המהיר 27, אתה תבין למה אני מתכוון. לפעמים זה ההבדל בין דוגמנית פלייבוי לזונה. הנשים במועדונים האלה יכולות להיות לא רק סקסיות, אלא כל כך קלאסיות ומושכות שתרצו לחזור ולראות אותן שוב ושוב. אם יש בך כמה בירות, אולי זו אפילו אהבה.

הבדל נוסף הוא שהמקום יהיה נקי יותר. אם ביקרת בכמה רצועות מקומיות, אתה יודע שיש כמה מקומות שאתה לא רוצה לשבת. בחלק מהמקומות יש שולחנות כל כך דביקים, שאתה תוהה כמה גלונים של בירה נשפכו שם, והאם הברמן מבין את המושג "לנגב". במקום נחמד יותר, זה באמת יהיה ללא רבב שם. הם גם יקשטו אותו יפה כך שתרגישו תחושה של קלאסה, בניגוד לכמה מועדוני חשפנות שמרגישים כאילו אתם במרתף המצמרר של מישהו. בדרך כלל גם הם מוארים יותר טוב, כך שתוכל לראות את הבנות טוב יותר.

למועדון ג'נטלמנים יהיה פחות סיכוי להיות מלא אידיוטים שיכורים. או לפחות הם יהיו אמידים, שיכורים לבושים היטב, שיכורים מאלכוהול יקר. בעוד שמועדון חשפנות מכניס כל יוקל מקומי ישן (והם מתגלגלים לשם בחפיסות), המקומות האלה קצת יותר בררנים. אתה צריך לפחות להיות לבוש בהגינות כדי להיכנס. המחיר הגבוה יותר גם עוזר לצמצם את ה-riff-raff שמתפוצץ מהרחוב.

אחד הסימנים של מועדון ג'נטלמנים הוא שיש להם שירות להחנות את המכונית שלך. בדרך כלל לא רואים את זה במועדוני חשפנות, במיוחד אלה שממוקמים בחלונות ראווה. זה מראה שלמקום יש קצת קלאסה. את הרעיון הזה תקבל גם מהסדרנים כשתתקרב לדלת. סביר להניח שהם יזילו ריר כשהם בודקים את תעודת הזהות שלך, והם יגרמו לך להרגיש שסכום הכסף שאתה משלם שווה להיכנס למוסד שלהם.

זה עוד הבדל מרכזי – הכסף. אם אתה הולך למקום נחמד, אתה צריך לצפות להביא כמה שטרות. קודם כל, עלות הכיסוי עומדת להיות הרבה יותר גבוהה. זה מבטיח שרק אנשים מהסוג הנכון ייכנסו. משקאות גם יעלו לך הרבה יותר ממה שאתה מצפה. אתה צריך גם לדעת ששטרות של דולר אחד לא יגרמו לחשפניות לנער אותו לחלק שלך בבמה, ואתה לא הולך לקבל לאפ דאנס בעשרה דולר.

אם אתה רוצה ליהנות באמת מהטיול במועדון החשפנות שלך, מועדון ג'נטלמנים הוא הדרך ללכת. אבל היזהר כי כמה סטריפ ג'וינטים רגילים מפרסמים את עצמם כ"מועדון ג'נטלמנים", עם שלט ניאון גביני וחליפת קופים של 10 דולר לסדרן. שאל מסביב וודא שזה העסקה האמיתית או שבסופו של דבר תבזבז את הזמן והכסף שלך.


Source by Abigail Aaronson

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments