מהירות האינטרנט: כמה מהיר האינטרנט ברחבי העולם

האינטרנט צמח באופן אקספוננציאלי בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מחוברים כעת ויש להם גישה לאינטרנט. בהתחשב בכך שאנשים כיום מסתמכים על האינטרנט כדי לבצע את המשימות היומיומיות שלהם ואף לקיים אינטראקציה עם בני גילם, כעת חובה לקבל גישה לאינטרנט בכל מקום שאתה הולך.

אך לא לכל המקומות יש אותה מהירות אינטרנט. מהירות האינטרנט שונה בתחומים רבים בגלל הרבה גורמים. זה יכול להיות התשתית של ספק השירות או אפילו איך אתה מגדיר את זה בבית שלך.

הייתם חושבים שלארה"ב יש את חיבור האינטרנט המהיר ביותר בעולם מכיוון שהיא נחשבת למדינת עולם ראשון ויש לה את האמצעים ליצור תשתית טובה יותר לכך. עם זאת, המדינה עם החיבור המהיר ביותר נמצאת בצד השני של הגלובוס, דרום קוריאה. בעל מהירות של 39.41 Mbps, היא נחשבת כמדינה עם המהירות האינטרנט הגבוהה ביותר. והם עדיין מחפשים עוד!

להלן רשימת המדינות עם מהירות האינטרנט המהירה ביותר בעולם.

1. דרום קוריאה

מלבד המהירות המהירה ביותר, המדינה מחזיקה ביותר מנקודות ה- WiFi. אם אתה תמיד רוצה להישאר מחובר, דרום קוריאה עשויה להיות המדינה הטובה ביותר לחיות בה.

2. לטביה

המשתמשים העיקריים באינטרנט בלטביה הם מגיל 16-24. בהתחשב במספר הזה, אתה יכול להעריך בקלות שרוב המשתמשים הם בני המילניום ותמיד משתמשים באתרי רשתות חברתיות ואפליקציות מודרניות אחרות.

3. ליטא

יש להם אינטרנט מהיר, זה מובן מאליו. עם זאת, המחקר שנערך לאחרונה מראה כי הרבה משתמשי אינטרנט בליטא חווים בעיות אבטחה בשנה שעברה.

4. איי האלנד

לא רק מקום שכדאי לבקר בו בגלל הנוף הנהדר שלו, הוא מקום מושלם אם אתם מחפשים חיבור אינטרנט מהיר.

5. רומניה

זה עשוי להפתיע אך רומניה היא נקודה חמה עבור חברות שרוצות להקים את מארח האינטרנט שלה. תודה למהירות האינטרנט המהירה על כך.

אם אתה עדיין מעוניין להכיר כמה מהמדינות בעלות מהירות האינטרנט המהירה ביותר, תוכל למצוא אותן כאן. לפחות תדע למה לצפות אם אתה עומד לבקר במקומות אלה.

(הולנד, רפובליקת מולדובה, שבדיה, פורטוגל, איסלנד, יפן, בלגיה, שוויץ, אנדורה, סינגפור, בולגריה, גרמניה, אסטוניה, דנמרק, הונגריה, אוקראינה, צרפת, לוקסמבורג, נורבגיה, פינלנד)

מהירות האינטרנט במדינות אלה נעה בין 13 עד 39 מגהביט לשנייה. זה רק מראה שמהירות האינטרנט אינה תלויה במצבה הכלכלי של המדינה. בכל שנה, המהירות עולה בערך בסביבות 10% מה שמראה רק את הרעב למהירות של המשתמשים הגלובליים. עם אורח החיים המהיר שיש לנו כעת, האינטרנט יצטרך גם הוא לעמוד בקצב. האם אתה חושב שזה יקרה?


Source by Joie M Gahum

About admin

Check Also

המדינות הטובות ביותר למלח רוק

מלח גס יכול להשתנות בהתאם למדינה המתקבלת. כפי שאנשים רבים יודעים, יצרני המלח החשובים ביותר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments