למד את אסטרטגיית ה-Craps המתאימה ביותר ל-Craps עם 98% משחקני שולחן ה-Craps! הנה איך

אסטרטגיית Craps עבור נכון בטור מתחיל בלימוד אסטרטגיה מתאימה אם אתה רוצה להשתלב ב-98% של רולים שההימור עם ה יוֹרֶה. א נכון בטור הוא שחקן שמהמר עם היורה, בתקווה שהוא/הוא יזכה בגליל.

2% קטנים מהשחקנים הידועים בשם מהמרים לא נכונים הימר נגד היורה, בתקווה שהוא/הוא יפסיד את הגליל. סוג זה של שחקן בדרך כלל אינו רצוי בשולחן.

Buying In

קנה בשולחן מינימום של חמישה דולר. (בדרך כלל יש שולחנות של $5 זמינים בשעות לא שיא). בחר שולחן שמציע לפחות סיכויים כפולים כי הימור הסיכויים משתלם נָכוֹן קְטָטָה, שאין לו בית אדג'.

זה חכם לקנות עבור לפחות 20X המינימום בטבלה מכיוון שאתה רוצה שיעבדו לך לפחות שלושה מספרים במהלך כל גלגול. כאשר אתה מוכן לשחק, הניח את הכסף שלך על השולחן. בקשו 20 שבבים של חמישה דולר ו-20 שבבים של דולר אחד. (סה"כ 120$).

ישנם חריצים קעורים בקצה השולחן לאיסוף הצ'יפס שלך. דְפוּפָה שבבי חמישה דולר שלך והניח עשרה שבבים של דולר אחד בכל צד. תפקח עין על הצ'יפס שלך אפילו בתוך שאגות הקהל. לפעמים טורפים מקיפים את שולחנות החרא בתקווה שההתרגשות מהמשחק תסיח את דעתם של השחקנים מספיק זמן כדי להחליק את הצ'יפים שלהם. למרבה הצער, אלו התקופות בהן אנו חיים.

אסטרטגיית Bettor נכונה

כאשר הדילר מודיע שמשחק חדש עומד להתחיל בצעקה "יוצא", הנח שבב של חמישה דולר על ה מעבר קו. הניחו גם שלושה שבבים של דולר אחד על השולחן לכיוון הדילר ואמרו, "שְׁלוֹשָׁה-דֶרֶך שטויות." הוא ישים דולר אחד כל אחד על ה-2, 3 ו-12. זה ישאיר אותך במשחק ב-come out roll עם האפשרויות הבאות:

אם היורה מתגלגל:

7 או 11 – אתה מנצח 5, מפסיד 3

2 או 12 – אתה מפסיד 7, מנצח 30

3 – אתה מפסיד 7, מנצח 15

4, 5, 6 או 8, 9, 10 – אתה מפסיד 3 (חמשת הדולר נשארים על קו המעבר.) 4 עד 6 ו-8 עד 10 ידועים בתור מספרי נקודות.

לדוגמה, אם מגלגלים 4, חמשת הדולרים שלך עדיין פעילים. ה-4 הופך ל- מספר נקודה. כדי שתוכל לזכות בהימור שלך, יש לגלגל שוב את ה-4 לפני 7. אין חשיבות למספר אחר, לא משנה כמה זמן זה ייקח.

הימור הסיכויים

ברגע שהנקודה מבוססת, תמיד קח סיכויים כפולים עם מספר הנקודות שלך. שים עשרה דולר מאחורי ה-$5 שלך מעבר קו להמר עבור 2X קְטָטָה. אם תנצח, התשלום הוא בפנים סיכויים אמיתיים. ישנן שלוש דרכים לנצח עם 4 כמספר נקודה: 1, 3; 3, 1 או 2, 2. יש שש דרכים להפסיד עם 7: 4, 3; 5, 2; 6, 1 – או 3,4; 2, 5; 1,6. במילים אחרות, יש תמורה של 2:1 אם ה-4 מגיע לפני השבע. אם כן תזכה בעשרים וחמישה דולר: חמישה דולר עבורך מעבר קו הימור ועשרים דולר עבור הימור הסיכויים שלך. להלן הסיכויים האמיתיים עבור כל מספרי הנקודות:

נקודות מספר סיכויים אמיתיים

4 ו-10 – 2 עד 1

5 ו-9 – 3 עד 2

6 ו-8 – 6 עד 5

הימור על מקום

לאחר שהצבת את הימור הסיכויים שלך, נניח שהנקודה היא 4, שים 12 דולר על השולחן ונאמר לדילר מקום ה-6 וה-8. הסוחר ישים שישה דולרים על כל מספר. בכל פעם 6 או 8 מגוללים לפני 7 או 4 שלך ותשלם לך שבעה דולר. בזמן ש מקום הימורים הם לא סיכויים אמיתיים, זה עדיין תשלום נחמד. אולי תרצה ללחוץ פעם אחת למעלה (להכפיל את ההימור) כדי לקבל שנים עשר דולר על כל מספר.

אם 6 או 8 הוא מספר הנקודה, הימנע מהימור במקום על המספר הזה והצב שנים עשר דולר על המספר השני.

המטרה היא להזמין ליידי לאק להפיל את ה-6 וה-8 שלה לפני שמספר הנקודות שלך יופיע או שה-7 הנורא יתגלגל.

זכור שניתן לגלגל את ה-6 וה-8 יותר מכל מספר אחר מלבד ה-7. זו הסיבה שהאסטרטגיה יכולה להיות מועילה לך.

אמנם ישנם הימורים רבים אחרים על הפריסה המכונה הימורי הצעה (אבי)., אלו הם גליל אחד בלבד הימורים בעלי יתרון קזינו גבוה מאוד. תתרחקי מהם.

בהצלחה עם ימין אִסטרָטֶגִיָה!


Source by Dennis J Occhino

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments