טכנולוגיה ובידור – כמה טוב הם הולכים יחד

תעשיית הבידור תלויה כעת לחלוטין בשימוש בטכנולוגיה. המטרה שלהם הייתה לעמוד באתגרים של המאה ה-21 וההתאמה של הטכנולוגיה הפכה לכן בלתי נמנעת. הסתגלות זו הייתה לצמיתות כי היא עשתה הרבה טוב גם לתעשייה.

ההגעה לקהל העולמי מלכתחילה הייתה אפשרית בגלל ההתקדמות בטכנולוגיה. הטכנולוגיה במידה מסוימת פרחה בגלל תעשיית הבידור. ההתקדמות בטכנולוגיה הגרפית והאנימציה היא הוכחה חיה. תעשיית האנימציה בהחלט פרחה בגלל הביקוש העממי הגובר. הקריקטורות המצוירות פופולריות באותה מידה בקרב ילדים ומבוגרים. יוצרי סרטי האנימציה מנסים כעת ליצור קו עלילה שאפילו זקנים יכולים ליהנות ממנו. כל זה מראה את הכוח והפוטנציאל של התעשייה הזו והאנימציה היא חלק גדול מהתעשייה הגדולה הזו.

כל המשחק הזה עובר לרמה חדשה לגמרי בכל הנוגע ליצירת סרטים. נתח השוק מתרחב מעבר לגבולות. סרטי שוברי קופות יוצאים לאקרנים בכמעט 100 שפות שונות, ובסופו של דבר, גביית ההכנסות היא פשוט דרך הגג. גם תעשיית ה-SFX פרחה בטווח זמן קצר מאוד והובילה לכמות רצינית של יצירת מקומות עבודה. הצורך בטכנאים, אנשי מקצוע וגאדג'טים עדכניים יצר תעשייה חדשה לגמרי. זה כמו קפלי בצל, שכבה אחר שכבה צצות תעשיות חדשות עקב הופעת הטכנולוגיות העדכניות ביותר. זה מראה את הפוטנציאל שיש לתעשיית הבידור ואת השימוש ההולך וגובר שלה ביצירת סרטים.

הסנסציה האחרונה בכל הנוגע לעולם משחקי הווידאו – ה-Wii – יצרה בסיס מעריצים גדול לתעשייה חדשה לגמרי בקונסולת המשחקים מהדור השביעי. מספר האנשים שבחרו בצורת בידור זו הדהים גם את חברות ההפקה. הסיבה שרבים מסבירים מאחורי ההתאמה בקנה מידה גדול שלה היא גילוף של דור x עבור הגאדג'טים העדכניים ביותר והקרבה שלהם אליו.

השימוש בטכנולוגיה בתעשיית הבילוי הוא סימן טוב מאוד. כל דבר שיש לו ערך בידורי טווח ההגעה שלו הוא מעבר לגבולות ולגבולות. זה הופך במהירות לנכס אוניברסלי כי בילוי בפני עצמו הוא מושג אוניברסלי. הטכנולוגיה מילאה תפקיד חיוני מאוד בחקר האופקים של מושגי פנאי שונים. ההשפעה הכלכלית-חברתית של תעשיית הפנאי לא תהיה כה חמורה אם היא לא הייתה מגובה בטכנולוגיה. השימוש בטכנולוגיה שינה לחלוטין את משמעות הבילוי. השינוי הוא אם כי לטובה אחרת הדורות היו נשארים משוללים ממה שראינו ומה שנראה בעתיד.


Source by Johnny Wax

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments