טיפים בנושא פארקים לאומיים וחיות בר

פארקים לאומיים וחיות בר בתוך פארקים אלה עשויים לפעמים להיות חוויה מסעירה, אך מצבי ביישני ועד דוב תוקפני, יש לנהוג בזהירות ובזהירות בחיות הבר.

בעלי חיים אלה מכונים סיבה "חיים". אמנם זיהוי של חיית בר בתוך הפארקים עלול שלא לקרות בכל פעם שאתה מבקר, אך התצפיות אכן קרות, ורצוי לדעת את עצות הבטיחות במקרה של חיות בר.

בכל פארק לאומי קנדי ​​או פארקים לאומיים ושמורות חיות בר, יצור שפיר כמו אייל עשוי לחצות את דרכך. לפעמים אפשר לטעות בפסיביות הזאת בידידותיות.

כל מה שצריך הוא תנועה פתאומית אחת ואתה תגן על עצמך מפני חיה מפוחדת שתגן על עצמה על אינסטינקט. צבי כועס או מבוהל יכול להיות מסוכן לא פחות כמו דוב הטוען. בן אדם לא יכול לרוץ בעל חיים ויש לו פחות הגנות בכל הנוגע להתמודדות עם טפרים, שיניים וקרניים.

כמה טיפים אלה על פארקים לאומיים וחיות בר עשויים לסייע לכם בטיול בטוח יותר.

לא להאכיל את החיות. אתה עשוי לראות שלטים עם המילים האלה בכל פארקים ויערות לאומיים. זה לא בגלל ששומרי הפארק רוצים שבעלי החיים ימותו מרעב. טיפ זה מהווה הגנה לבעלי החיים כמו לאנשים.

חיות בר מצאו מזון בכוחות עצמן לפני שהאנושות יצרה עבורם מקלט, הן ימצאו מזון הרבה אחרי. אם תתקרבו לאייל או לאייל עם קצת אוכל, אם תצליחו להתקרב מספיק כדי שיאכלו לכם מהיד, זה עשוי להיראות כהזדמנות צילום בתולית.

אולם מצב תמים זה עלול להפוך למכוער. הבזק אחד מהמצלמה עלול לגרום לבעלי החיים להתפרץ עם פרסותיו או קרניו. כמו כן, ככל שבעלי חיים אלה מתרגלים יותר ויותר לאינטראקציה אנושית, הם עלולים להתחיל להתחנן לתגובות ואף עלולים להיות אגרסיביים אם לא יקבלו.

השאירו את החיות האלה להתמודד עם עצמן. צלם תמונה מרחוק. זה עשוי לחסוך לך כמה עצמות ושבורות שבורות כשאתה עוזב את הפארקים הלאומיים הקנדיים האלה.

שמור על ילדים וחיות מחמד בקרבת מקום. פארקים לאומיים וחיות בר יכולים לפעמים להיראות לילדים כמו לשחק דברים. ישנם מקומות רבים לצעירים ולחיות מחמד להיעלם בכריכה צפופה.

כמו כן, גם אם יש לך עין עליהם, שמור עליהם במרחק תפיסה. עבור כמה חיות בר, ילדים קטנים וחיות מחמד הם בגודל הטרף שלהם. אפילו משהו לא מזיק כמו עכיר עלול לפתע להפוך לאלים ולנשוך.

פארקים ויערות לאומיים בקנדה הם בתי גידול פראיים ואסור לעולם לראות בהם תחנות משחקים לילדים.

התייחסו לכל חיות הבר בכבוד. בין אם זה אומר לתת להם את המרחב שלהם או לשים את כל האשפה כדי שלא תשאיר נזק לבתי הגידול שלהם, חיות בר ראויות לאדיבות זו.

לא היית רוצה שאדם זר יכנס למקום שלך, יתנופף על הספה שלך ויצלם תוך זריקת עטיפות ריקות על הרצפה, נכון? גם בעלי החיים בפארקים הלאומיים וביערות שלנו.

הפרעה לצרכיהם האינסטינקטיים יכולה לסכן את התפתחותם הטבעית. פארקים לאומיים בקנדה הם בתי החיות האלה. אנחנו פשוט האורחים שלהם.

לקבלת עצות בטיחות נוספות, תוכל לבקר בכל פארקים לאומיים ואתרי חיות בר או ליצור קשר עם הפארקים הלאומיים המקומיים שלך. לפני שאתה יוצא למדבר, הודע לעצמך על סוג החיות שאולי יש לך תצפיות ולמד על התנהגות ההגנה הטיפוסית שלהן.

למד את הרגלי בעלי החיים, מה הם אוכלים, כשהם ישנים או היכן הם צדים. ככל שאתה יודע יותר, כך הסיכויים שלך לקיים מפגש לא מזיק טובים יותר. טוב יותר בטוח מאשר להצטער!


Source by Mike Ramidden

About admin

Check Also

5 הסיורים המובילים בנמיביה

נמיביה היא מדינה מגוונת שפשוט מתחננת לחקור אותה. עם המורשת התרבותית העשירה שלה, שפע חיות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments