חתונות במחוזות המדינה החופשית או מפומלנגה

המדינה החופשית מציעה למטייל סכרים רבים ושמורות טבע כמו גם אנדרטאות היסטוריות ומוזיאונים מעניינים למי שמעוניין לגלות וללמוד יותר על מלחמת אנגלו בורים וכן על הנשיאות הישנה של דרום אפריקה.

The Golden Gate Highlands, אחד מהפארקים הלאומיים הרבים של דרום אפריקה היא אטרקציה שווה ומציעה יופי טבעי בתולי. ממוקם בבסיס הרי מאלוטי, שער הזהב עצמו נוצר על ידי שני סלעים מסיביים מלוטשים באדום בגובה 76 מטרים.

השמורה המשתרעת על פני 10,000 דונם שופעת ציד במישורים וחיי ציפורים, ועם מסלולי ההליכה, נחלי ההרים והמפלים שלה הופכת אותה ליעד מרהיב לחופשות וטיולים בירח דבש בדרום אפריקה.

Mpumalanga – 'המתלול' המתלול Lowveld Drakensberg מציע מסלול מעגלי של 70 ק"מ מגראסקופ, דרך מנוחת הצליינים, דרך המטעים של שמורות הטבע לונדון ובלייד ועד לשמורת הטבע Pinnacle.

ניתן לראות מפלים רבים במסלול זה, כשהכדאי ביותר הוא חלון האלים, אשר (במזג אוויר טוב) מאפשר לכם תצפיות על ה-Lowveld 1000 מ' מתחת, כמו גם מציע לכם מראות עוצרי נשימה של המתלול הסלעי. צליינים לנוח כפר כורים הומה פעם ועכשיו מוזיאון של פעם הוא חובה.

כשנכנסים מלידנברג אפשר לבקר בעיירה הקטנה סאבי דרך מעבר לונג טום, תזכורת עדינה לקשיים של פעם.

זו הייתה דרך הנמל 'הוואפאד' ששימשה את הסוחרים בין לידנברג למפרץ דלגואה. כשמשקיפים על הנוף המרהיב אפשר רק להתפעל מהסבולת של לקיחת עגלה על פני השטח הזה. בעצימת עיניים אתה כמעט יכול לשמוע את הד של שדות קרב וקריאות מלחמה, כאשר הזיכרונות מלכידת לידנברג בשנות ה-1900 במלחמת אנגלו-בור נותרו מזכירים בהיסטוריה של אזור זה.

גנים בוטניים, שמורות טבע ומפלים מרהיבים הם כולם חלק מהאזור המרהיב הזה, עצרו לפיקניק וקבלו את כל נפלאותיו ותדעו באמת שתושבי דרום אפריקה התברכו בארץ שמדברת ולוחשת של יופי ואפשרות.

ישנם מקומות רבים, מאתרי נופש פרטיים ועד ל-Game Lodges עם יוקרה מפוארת לבחירה, יותר מדי מכדי להזכיר הפעם, אבל קחו אותם בחשבון לתחילת חיי הגילוי שלכם יחד.


Source by Justine Engelbrecht

About admin

Check Also

Victoria Falls – The Greatest Waterfall On Earth!

BASIC FACTS The Victoria Falls are on the Zambezi River, at the border between Zambia …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments