חמשת הסיורים הפופולריים ביותר בנמיביה

אנשים רבים עייפים מיעדי נופש מסורתיים ולכן מחפשים מקומות חדשים לחקור. אם אינך יכול להחליט באיזה מקום אקזוטי לבקר, שקול לנסוע לנמיביה. המדינה האפריקאית הזו מלאה בניגודים גדולים. יש בה נופים עוצרי נשימה, חיות בר מגוונות וגם מורשת תרבותית והיסטורית ייחודית. מדינה זו מציעה סיורים מרגשים לכל סוגי המטיילים.

הנה רשימה של הסיורים הפופולריים ביותר בנמיביה.

סיורי משפחות. למרות האמונות הרווחות, נמיביה היא מדינה בטוחה לביקור. זהו יעד מושלם לחופשה משפחתית. גם ההורים וגם הילדים ייהנו מהשהייה במדינה האפריקנית הזו. טיולי משפחות מציעים מגוון רחב של פעילויות מעניינות ובטוחות, כמו שייט בסירות חול, טיולי בלונים, קמפינג וצפייה בחיות בר. לרוב המלונות יש שטחים עצומים, כך שיש הרבה מקום לילדים לרוץ ולשחק.

סיורי תרבות. הבחירה בסיורים אלו מומלצת למטיילים המתעניינים בחיי היומיום של האנשים המקומיים. סיור תרבותי יעזור להתקרב למורשת התרבותית של נמיביה. בזמן ביקור בכפרים מקומיים, המטיילים יחקרו את החיים של שבטי נמיביה שונים ויגלו את המוזרויות של אורח חייהם, המסורות והעדפות האוכל שלהם. האנשים הנמיביים הם מאוד ידידותיים, אז יהיה לך זמן נפלא להתרועע איתם.

סיורי חיות בר. בהצטרפות לסיור חיות בר או ספארי נמיבי מסורתי, תבקרו בפארקים לאומיים ותתבונן בחייהן של חיות בר שונות (נמרים, אריות, פילים, צבועים, אנטילופות וכו') בסביבתן הטבעית. לתחושות ולרגשות שתקבלו בסיור חיות בר אין שום קשר לביקורים רגילים בגן חיות. בין היעדים הפופולריים ביותר לטיולים בחיות בר הוא הפארק הלאומי אטושה שהוא ביתם של מגוון בולט של מינים. תיירים רבים אוהבים לבקר במדבר דמארלנד. זוהי מולדתם של פילי מדבר מפוארים, הנמצאים בהגנה ממשלתית קפדנית.

טיולי הליכה. תוך כדי בחירת טיול רגלי תגלו את נפלאות מדבר נמיב ותבקרו בכמה מהאזורים הפראיים והמרוחקים ביותר של נמיביה. תוכלו ליהנות מנופים עוצרי נשימה וחיות בר מדבריות ייחודיות. מדבר נמיב מפורסם בשטחו העצום ובמיני החי והצומח יוצאי הדופן שאינם מצויים באזורים אחרים בעולם.

טיולי יבשה. אלו הם הסיורים הארוכים ביותר אשר עשויים להימשך עד מאה לילות, ולכן הם מתאימים לתיירים המתכננים לבלות מספר חודשים בנמיביה. סיורים יבשתיים משלבים מאפיינים של מספר סיורים, מכיוון שהם מאפשרים ביקור במדינות שונות, התבוננות בנוף האפריקאי, בחיות הבר ובחיי היומיום של שבטים מקומיים.

עם מגוון כה גדול של סיורים ופעילויות, כל אחד יכול לבחור משהו לטעמו וליהנות מהשהייה במדינה אפריקאית יפה זו.


Source by Tim Blackburn

About admin

Check Also

Victoria Falls – The Greatest Waterfall On Earth!

BASIC FACTS The Victoria Falls are on the Zambezi River, at the border between Zambia …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments