חוקי המשחקים של Fox Lake IL

כבר ב-2009, 3 שנים לפני שפוקס לייק אימצה את 230 ILCS 40 (קוד לחוקי משחקי הווידאו החדשים), אד בנדר, ראש עיריית פוקס לייק דאז, ראה את שני הצדדים של המטבע בנוגע לאקט משחקי הווידאו. אם ייחקק, הוא אמר שזה עלול להביא לעיר מוניטין רע, אבל באותו הזמן, אולי זה גם ימשוך חובבי משחקי וידאו מעיירות ומדינות שכנות שבהן הימורי וידאו לא חוקיים. היום, שבע שנים מאוחר יותר, הימורי וידאו עשו יותר טוב מאשר נזק לפוקס לייק ולקהילה שלה. ונאמן לדבריו, עסקים רבים קמו על רגליהם. נתונים עסקיים מראים כי חקיקת החקיקה הזו הייתה טובה לכל אילינוי וממשלות מקומיות נוספות מאמצות את החוק החדש הזה.

עד שנת 2012, פוקס לייק חיכתה למועצת המשחקים של אילינוי שתסיים את התקנות שלה עבור רשת משחקי הווידאו המנוהלת על ידי המדינה, כך שאנשי עסקים מתאימים בכפר יוכלו להגיש בקשה לקבלת רישיונות משחקי הווידאו שלהם. לפיכך, פוקס לייק היא אחת הערים באילינוי שאימצה את תקנות משחקי הווידאו החדשות מיד עם חקיקת החוק. איך זה השפיע על העסק בפוקס לייק? בעלים רבים אומרים שהם הרוויחו מאוד כפי שנראה בהמשך מאמר זה.

בזמנו, אנשים רבים חשבו שמדובר בחדשות טובות – הם צדקו

בשנת 2008, איסור העישון באילינוי נכנס לתוקף והוא השפיע על עסקים רבים, כאשר חלק מבעלי הטברנות דיווחו על ירידה של עד 30% בעסקים. עם זאת, היה מעט כסף בענן עם חקיקת ה-230 ILCS 40, כי זה יחזיר את העסקים ויפצה את הבעלים על העסק שהם הפסידו מאז שנכנס איסור העישון לתוקף.

בישיבת דירקטוריון שבה היו מעורבים אנשי עסקים ומנהיגי פוקס לייק, 10 אנשי עסקים ביקשו מהמנהיגים להצביע בעד אימוץ חוקי משחקי הווידאו החדשים.

אבל החוקים לא התקבלו מלכתחילה ללא התנגדות. מייק בהאן, מפקד המשטרה דאז של פוקס לייק כתב לדירקטוריון והראה את חששותיו לגבי האימוץ המיועד של החוק. בין החששות שלו היה כי הימורי וידאו חוקיים יגרמו ליותר אלכוהוליזם, בעיות כלכליות במשפחות המקומיות ונהיגה בשכרות. הוא גם חשש מגידול במקרי מעילות והונאה, אבל הוא אמר שהמשטרה תסכים לכל מה שהדירקטוריון יצביע בעד.

אז, לאחר אימוץ חוק משחקי הווידאו החדש של אילינוי ב-2012, האם הוכח שהצ'יף מייק בהאן צודק או שראש העיר לשעבר זכה לצדק על ידי עלייה בעסקים? כל הראיות הזמינות מצביעות על האחרון. אתה יכול להסיק בביטחון שהאימוץ של פוקס לייק של חוקי הימורי הווידאו החדשים באילינוי היה מומלץ ושהוא הביא יותר יתרונות כלכליים מאשר נזק למקומיים.

אוקטובר 2012 עד אוקטובר 2013

מדינת אילינוי העבירה את החוק המאפשר לגליזציה של הימורים בווידאו בשנת 2009. על פי החוק החדש, ארגוני אחווה, תחנות משאיות, ברים, קבוצות ותיקים ומסעדות יכולים להקים עד 5 מסופים במפעלים שלהם. עם זאת, הם יצטרכו לקבל רישיון עבור כל מסוף ממועצת המשחקים של אילינוי. משנת 2009, לקח שלוש שנים נוספות לייעל את הרגולציה, אבל כשהכל נכנס למקומו, פוקס לייק היה אחד המקומות הראשונים שהגיעו לרשת משחקי הווידאו המנוהלת על ידי המדינה, ב-2012.

בשנה הראשונה לאישור רישיונות הימורים בווידיאו בפרבר, פקידי העירייה תקצבו רק 12,000 דולר, אך להפתעתם הנעימה, סכום הכסף שגרף להם משחקי וידאו היה הרבה יותר מזה, בסכום נאה של 93,338 דולר. הכנסות אלו שימשו למימון תוכנית Pace Bus ומאז, ההכנסות ממשחקי וידאו הופנו לשיפורים עצומים בכפר. כדי שמקום קטן כמו פוקס לייק ירוויח יותר מ-90 אלף דולר בשנה הראשונה לפעילות, זה מראה שיש הרבה פוטנציאל בהימורים בווידאו וזה מה שגרם לרשויות הרישוי לתת רישיון למפעלים נוספים לארח מסופי משחקי וידאו.

מפעלי Fox Lake שיש להם מסופי משחקי וידאו

עסקים רבים נהנו מהיתרונות של הימורי וידאו חוקיים. אחד מהעסקים הללו הוא Stella's Place שמציע שירותי מסעדות וכן שירותי משחקי וידאו. אבל חווית המשחק שתגיע לשם היא כל כך יוצאת מן הכלל, עם יותר מ-40 משחקי וידיאו פוקר וחריצים. האווירה היפה והאוכל הטוב מוסיפים לחמימות של המקום, ומושכים עוד סועדים וגיימרים.

הוא פתוח כל יום מ-8:00 בבוקר עד 02:00 בבוקר, ולמרות שיש בו פריטים רבים בתפריט, המשחקים הם המנה העיקרית. זהו מקום הבילוי האידיאלי למבוגרים שרוצים לחוות חוויה של וידאו פוקר כדי לנסות את מזלם.

ה-J's Sports Bar and Grill בפוקס לייק היה גם מרוויח גדול מההכנסות שנגרפו ממשחקי וידאו. הבעלים של הממסד הזה אמר פעם שמשחקי וידאו הצילו את העסק מסגירה. משחקי וידאו עם תשלומי שוברים הם כעת אחת האטרקציות הגדולות ביותר בתפריט J's Sports Bar.

לפוקס לייק קאנטרי קלאב 5 מסופי משחקים, המספר המרבי המותר בחוק. הסכום הכולל שזכה כאן הוא $8,421,675.44 עד כה. מוסד זה מציע מסלול גולף בן 18 גומות ומכיוון שהוא פתוח לקהל הרחב, זהו מקום פופולרי מאוד לחופשות קיץ ולמשחקי וידאו.

Hidden Point Bar & Grill מציע וידאו פוקר משלושת מסופי הימורי הווידאו שלו. זה בליווי כמה מטאקו החזיר המקסיקני הטעימים ביותר שאי פעם תטעמו בעולם. סכום הכסף הכולל שזכה בשלושת המסופים הללו מגיע ליותר מ-1.5 מיליון דולר.

סיכום

אין ספק שההחלטה ב-2012 לאפשר לפוקס לייק להיכנס לרשת משחקי הווידאו המנוהלת על ידי המדינה הייתה החלטה טובה עבור כל הצדדים המעורבים. העסקים צמחו באופן אקספוננציאלי, כאשר חלק מהבעלים אמרו כי מסופי משחקי וידאו במפעלים שלהם הציל אותם מסגירה. הממשלות המקומיות והמדינה גם הרוויחו מכך שהשיג יותר הכנסות להפעלת תוכניות קהילתיות לטובת אזרחיהן. עם הימורי וידאו חוקיים במדינת אילינוי, נוצרו יותר הכנסה והזדמנויות עסקיות טובות יותר.


Source by Melissa Drowny

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments