המכונית הטובה ביותר עם הבידור הטוב ביותר: נגן DVD של BMW E46, ניווט GPS ורדיו

המסך מגיע עם מסך מגע בגודל 7 אינץ' המציג תמונות ברזולוציה גבוהה ונותן צליל מהדהד כדי להפוך מוזיקה או סרט לנעים יותר לעיניים ולאוזניים. המכשיר תואם ל-CD, VCD, MP3, MPEG4, CD-R, WMA ו-JPEG ותומך ב-DVB-T, מה שמאפשר לך לצפות בטלוויזיה דיגיטלית בכל מקום שאתה נמצא. כמובן, אתה לא יכול לעשות זאת בזמן נהיגה. אתה יכול רק ליהנות מהמוזיקה, או להאזין לחדשות.

עם זאת, הנוסעים שלכם, במיוחד הקטנים, ייהנו מאוד מהטלוויזיה הדיגיטלית.

במקום להפגין שעמום בהתלוננות, יללות, מריבות וריב אחד עם השני, הם יהיו עסוקים בצפייה בסרט או בסרטון, וישאירו אתכם בשקט כדי שתוכלו להתרכז בדרך שלפניכם. לפני שאתם יודעים זאת, הגעתם ליעד ללא סצנות לא רצויות עם הילדים.

סעו בבטחה והגיעו ליעד מבלי לאבד את הדרך עם א BMW E46 GPS Navigator.

הנווט מאפשר לך לקבל או לבצע שיחות, לקרוא או לשלוח הודעות, ולהחליף ערוצים, תחנות או נגני מדיה מבלי להוריד ידיים מההגה, מה שעלול להיות גורם לתאונות דרכים. ניתן לחייג מספר או לשלוח הודעות באמצעות פקודות קוליות. ניתן להפעיל ולהתאים את המכשירים גם מבלי לגעת בהם ידנית. בנוסף, הנווט יכול להציג מפות של מקומות ספציפיים במדינות רבות. בחיפוש אחר כתובת הקלתי מאוד עם הזמינות של מפות רחוב ומפות ערים. אתה יכול לקרוא את ההוראות או שאתה יכול להסתמך על הנחיות קוליות מדויקות. אם אתה רוצה לדעת היכן ללון או היכן לאכול במקום, תוכל למצוא את המידע באמצעות הנווט שלך. זה גם נותן לך עדכונים על מצב התנועה, מה שמאפשר לך לחפש מסלול שהוא פחות עמוס. אתה מקבל אות יציב בכל מקום שאתה נמצא, מה ששומר אותך מחובר עם המשפחה שלך, המשרד שלך ועמיתיך גם אם אתה נוסע.

לפעמים, הנסיעה שלך במכונית עלולה להיות מעוכבת על ידי תנאי מזג אוויר גרועים או אירועים ופעילויות שמובילות לעומסי תנועה. כדי להימנע מלחוות זאת, הפעל את רדיו BMW E46 שלך והאזן לעדכוני מזג האוויר האחרונים. הרדיו יכול לגשת לתחנות רבות בכל רחבי העולם. אתה יכול להאזין לתוכנית המוזיקה האהובה עליך, לקאסט החדשות ולפרשנויות תוך כדי נהיגה.

חבילת הבידור לרכב שלך היא מקור נהדר לכיף ולמידע שעוזר למנוע ממך להשתעמם בזמן חציית כבישים ארוכים ובודדים. צור קשר עם העולם גם אם אתה בעיצומו של שום מקום בשייט חלק ב-BMW E46 שלך.


Source by Jason Sarner

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments