המדינות הטובות ביותר למלח רוק

מלח גס יכול להשתנות בהתאם למדינה המתקבלת.

כפי שאנשים רבים יודעים, יצרני המלח החשובים ביותר נמצאים במקום הראשון בסין, ובמקום השני ארצות הברית של אמריקה. מדינות אחרות שיש להן גם ייצור גדול של מלח סלע הן גרמניה, קנדה ואוסטרליה.

אבל העובדה שמדינה מייצרת כמויות גדולות של מלח, לא אומרת שהם צורכים אותו. זה המקרה של מדינות כמו מצרים, שחלק מהכלכלה שלה מבוסס על ייצוא המלח.

מפיקים רבים של שימוש במלח סלע המשאבים שלהם למכור אותו למדינות אחרות שאינן מייצרות את המוצר הספציפי הזה, אך זקוקות לכמויות גדולות ממנו. כמו אסטוניה או לטביה.

כתוצאה מהמיקום הגיאוגרפי, אירופה מעבירה כמויות גדולות של מלח ממצרים, מרוקו, מארג'ליה. ספרד וצרפת הן גם יצרניות חשובות.

לכל מלח יש תכונות שונות.

גרמניה ואוסטריה הן המדינות שיש להן את מכרות המלח הישנים ביותר בהיסטוריה של העולם, למעשה, כל הערים או הכפרים בגרמניה ששמם מתחיל באולם או בזלץ (שמשמעותם היא מלח), הם או היו אזורי ייצור מלח סלע בגרמניה.

בצרפת למשל, אנו יכולים למצוא מוקשים רבים של מלח סלע במרכז, וייצור הרבה מלח ים בחוף האטלנטי.

באיטליה למשל מכרות המלח נחקרו מאז האימפריה הרומית. אפילו המשכורת העולמית היא נובעת מהמילה "מלח". זה ככה מכיוון שמזמן ברומא מלח היה טוב באמת בעל ערך והיה חלק מהמשכורת שאנשים יכולים לקבל. כיום רוב הייצור מתרכז בסיציליה.

בשוק האמריקאי כפי שראינו לפני המפיק הגדול ביותר בארה"ב. הם מייצרים 43.8 מיליון טונים בשנה. הייצור הקנדי מתרכז בין אונטריו וקוויבק. שתי מדינות אלו צורכות את הייצור שלהן והן עצמן.

בדרום אמריקה, המדינה שיש לה את הייצור הגבוה יותר היא ברזיל. רוב הייצור שלו מתבצע באריה בלנקה, הם מייצרים 7 מיליון טונים בכל שנה. בעקבות ברזיל נוכל למצוא את פרו וקולומביה. 50% מהייצור בארגנטינה הוא בלה פלמה.

בהתייחסו ליבשת האסיאתית, הייצור הגדול ביותר נעשה במקום הראשון בסין, ואחריו הודו ווייטנאם.

אז כפי שראינו במאמר זה, מלח גס יכול להגיע ממדינות שונות מאוד הנמצאות ברחבי העולם כולו, וצריכת מוצר זו היא אחת הוותיקות בהיסטוריה האנושית.


Source by Oriol Domenech

About admin

Check Also

מלטה – מקלט המס הים תיכוני המוכר מעט בתוך האיחוד האירופי

מלטה היא מקלט מס לא ידוע באיחוד האירופי. אבל לפני שנדבר על יתרונות המס, קצת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments