האם מסיבות אייל הרסו את ריגה כיעד תרבותי?

איזו השפעה עשו צד אייל בריגה והאם הם נגעו בתדמית שלה לתמיד? בסביבות 2005 חברות התעופה הזולות החלו לטוס לריגה ומאז כמות נתיבי הטיסה גדלה. רבות מהטיסות הזולות הללו ממריאות מבריטניה ואיתן הביאו את המעמד הגבוה ביותר של מטיילים בריטים – מסיבת האייל. אלכוהול זול, בלונדיניות ארוכות ומושכות, יריות ומועדוני חשפנות AK 47 דלקו את האורחים החדשים לריגה עם כל מה שהם מצפים לסוף שבוע עם הבחורים. למרבה הצער, ריגה כעיר לא הייתה מוכנה להתפוצצות של בעלי חיים שיכורים וחסרי תרבות ברחובותיה ועד מהרה החלו להופיע צרות.

תושבי ריגה החלו להתמרמר על קבוצות גדולות של גברים מייללים על בנות מקומיות, זורקים את כספם בלי להתייחס ובדרך כלל מתנהגים כמו אידיוטים. תפיסת הבריטים נגועה על ידי קומץ יובשים בסופי שבוע זולים, האם זה יכול להחמיר בגלל המחשבה הבריטית שהייתה בעבר? התשובה הייתה 'כן' באותיות גדולות.

זה לקח שיכור בריטי אחד לעשות את מה שהשיכורים הבריטים הטובים עושים, מתן שתן לציבור. לא מעשה ההשתנה הציבורי היה הבעיה העיקרית, זה המקום שבו המעשה התרחש ובמובנים רבים זה יהיה כמו זר בלונדון שמשתין על הצ'נוטאף. מכל המקומות הבריטי השיכור בחר באנדרטת החירות הלטבית להקל עליו. אנדרטת החירות היא האנדרטה הנערצת והחשובה ביותר במדינת לטביה הסובייטית לשעבר והאירוע עורר זעם ברחבי האומה.

מאז אירוע הטלת השתן היו מספר אירועים נוספים בהם היו מעורבים בריטים שיכורים כשהאחרון ביותר היה קבוצה שהתפשטה עירומה ורכבה על סוס עץ ענק בעיר העתיקה. נראה שאולי ריגה הפכה לעיר הוללת עם גברים שיכורים שמתרוצצים מתנהגים כמו ילדים ובמובנים מסוימים אתה צודק.

החדשות הטובות הן שרוב השוטים הלא תרבותיים האלה ימצאו רק בעיר העתיקה וכתוצאה מכך רבים מהברים ובתי הקפה החדשים המקומיים התרחקו היטב מהמלכודת התיירים. הבונוס הנוסף הוא שהפאונד כעת די נמוך מול הלטי; אז פחות ציידי אלכוהול זולים יוצאים לכאן כדי להשתכר. אתה יכול להימנע בקלות מההתפרצויות האלה, על ידי מעבר מהעיר העתיקה בלילות סוף שבוע ולחקור את רובעי המרכזים ברים ובתי קפה רבים.

אם כן, ההשפעות של זרם מסיבות אייל ברורות אך הנזק שלהן על העיר הגדולה הזו הוא הרבה פחות ממה שניתן היה לחשוב. בהשוואה לערים כמו פראג, שבהן לאורך השנים העיר ממש נתקפה במסיבות איילות, ריגה שמרה על איזון בין תיירים תרבותיים כמו גם בעלי החיים החלקיים. בתשובה לשאלה האם מסיבת האייל הרסה את ריגה כיעד תרבותי? התשובה צריכה להיות 'לא'. ריגה היא עדיין עיר מקסימה לביקור וליהנות, בואו לבדוק זאת בעצמכם.


Source by Janis Berzins

About admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments