דברים שכדאי לראות בחופשות שלך לזימבבואה

ממוקמת בין נהרות זמבזי ולימפופו, זימבבואה היא מדינה פופולרית בדרום אפריקה שכולה יופי טבעי. זוהי מדינה המורכבת מרמות ומלאה בנופים ונוף מרהיבים. זימבבואה כוללת מגוון רחב של נופים עם שטחים הרריים ואדמות עשב רבות. הנקודה הגבוהה ביותר של זימבבואה היא הר Inyangani והמדינה היא ביתם של אחוזות מעולות רבות ופארקי חיות בר. השילוב של גנים בוטניים, מקומות קדושים וספארי פראי הופכים את זימבבואה לגן עדן לתיירים.

בין אתרי החובה לראות בזימבבואה, הררה היא האטרקציה הפופולרית, שכן היא עיר הבירה. זהו המרכז התעשייתי והמסחרי של זימבבואה. עיר נקייה וקלאסה, העיר מלאה בעצים פורחים, ארכיטקטורה עכשווית ופארקים תוססים. ביקור בהאררה יכול להוביל תייר למוזיאון המודרני ולגלריה לאמנות, לפארק הפנאי רוברט מקילווין, לפארק האריות והברדלס ולגני הציפורים של לרבון. האקלים הנעים של הררה הופך אותה לעיר השמש.

Bulawayo היא אטרקציה תיירותית מרכזית נוספת. המרכז המסחרי, התעשייתי והתיירותי מפורסם גם מבחינה היסטורית. Bulawayo הוא ביתם של המוזיאון הלאומי ומטה הרכבות הלאומיות של זימבבואה. חורבות חאמי הממוקמות בסמוך לעיר והפארק הלאומי רודוס מטאפוס המפורסם בסלעי גרניט הן האטרקציות החשובות של העיר. באזור זה יש גם מערות עם ציורי סלע משובחים. סכרים נבנו והם אידיאליים לדיג ותיירים רבים מגיעים לכאן רק כדי לדוג.

אחד הפארקים הגדולים בזימבבואה הוא Hwange והפארק הלאומי הזה מאכלס מגוון מיני ציפורים ובעלי חיים. זהו מקלט הפילים הגדול ביותר באפריקה. בפארק הלאומי חיים כ-40,000 גורי פילים. מפלי ויקטוריה הזורמים מהפארק הלאומי הוואנגה הם המפלים הגדולים בעולם. הפארק מאפשר לתיירים להסתכל מקרוב על מיני בעלי החיים וללמוד על מינים שונים.

יעד הנופש העיקרי של האנשים בזימבבואה וברחבי הגלובוס הוא רכסי ההרים כמו אינאנגה, וומבה וצ'ימאנימני. ההר הגבוה ביותר בזימבבואה הוא איניאנגאני. עם עמקים עמוקים, גאיות, פסגות גרניט וצוקים תלולים, הנוף של האזור מהמם ומנצנץ. השטחים ההרריים מאכלסים כמה נמרים ומינים נדירים של אנטילופות.

לחופשה שלמה, כל תייר צריך לבקר באנדרטה הלאומית הגדולה של זימבבואה. במקום יש חורבות של אפריקה והמתחם הראשי, מקדש, קירות ועבודות אבן. הפארק הלאומי קייל קרוב יותר לאנדרטה. שרידי העיר ההרוסה ששגשגה במהלך המאה השלוש עשרה והחמש עשרה מושכים וידוע שהעיר הייתה מפורסמת בסחר בזהב.

תיירים יכולים להשתעשע במימי נהר הזמבזי. האזורים שמסביב לנהר הם מקום נהדר להתמכר לספורט ימי כמו רפטינג במים לבנים, קפיצת בנג'י, דיג נמרים וגלישה. זימבבואה היא מדינה המציעה תערובת ייחודית של חיים עכשוויים, נוחות ויחד עם זאת, היא משמרת את ההריסות מהעבר. מגוון ספארי, מאפשר למבקרים ליהנות מהפאר הטבעי של זימבבואה. שלם עם אגמים, נהרות, פארקים לאומיים, אנדרטאות, אתרים היסטוריים ומפלים. זימבבואה היא מקום נופש נהדר לבילוי החופשה שהרווחת קשה.


Source by Andy Gibson

About admin

Check Also

Victoria Falls – The Greatest Waterfall On Earth!

BASIC FACTS The Victoria Falls are on the Zambezi River, at the border between Zambia …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments