דברים מהנים לעשות ב-Kemah, TX, בדייט לילה

זה לא משנה אם אתה נער מטופש או מבוגר קצת פחות מטופש, להרכיב תוכניות ללילה דייט זה מרגש כי זה אומר שאתה זוכה לראות את המישהו המיוחד הזה שגורם לך לחייך מאוזן לאוזן. אם במקרה אתה נמצא באזור הדרום מזרחי של טקסס ליד חוף המפרץ, אז התכנון שלך בהחלט יכלול הסתכלות על כל הדברים המהנים לעשות בקמה, טקסס.

קמאח היא עיר הממוקמת באזור בטקסס הידוע בשם ביי אזור יוסטון. האזור מקיף במקרה את שטח האדמה העצום בין הגבול הדרום מזרחי של יוסטון עד לחוף מפרץ טקסס. קשה לתאר במילים את היופי הטבעי המדהים של נופי האזור, חופי הים, פעילויות חוצות ואוכלוסיה מגוונת. כשחושבים על כל זה, לבחור משהו מהנה לעשות ללילה דייט לא נשמע כל כך קשה.

הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לקראת ליל הדייטים הבא שלך בקמה, טקסס:

מחנה טיילת – טיילת קמאח פתוחה מדי יום ומספקת כיף לכולם! ממוקם רק 20 מייל ממרכז העיר יוסטון ומשתרע על פני 35 דונם, טיילת קמה היא ביתם של מסעדות מדהימות על קו המים, שעשועים, חנויות קמעונאיות מקסימות, פסטיבלים ומופעי חוף מדי יום. זה עשוי להיות המקום האידיאלי לדייט לילה פשוט כי יש לך את כל מה שתרצה במקום אחד.

מחנה בריחה – בעבודה כצוות, התפקיד שלך הוא לברוח תוך פחות משעה. לא רק שכל משחק חדר בריחה מספק הזדמנות לאתגר את החשיבה הלוגית ופתרון חידות שלך, אתה גם מאותגר להיות חבר צוות. מילה לחכמים: אולי זה לא הרעיון הטוב ביותר לדייט ראשון מכיוון שתוצאות ה'בריחה' שלך עשויות להכתיב אם יש דייט שני.

מרכז החלל יוסטון – אם אתה אוהד של "הגבול הסופי", אתה תאהב את מרכז החלל יוסטון. מרכז החלל יוסטון, מרכז המבקרים הרשמי של מרכז החלל ג'ונסון של נאס"א, משמש כאטרקציה המובילה של יוסטון למבקרים בינלאומיים. זה השותף היחיד בסמית'סוניאן באזור יוסטון רבתי. התערוכות, האטרקציות והפעילויות במתחם הבידור החינוכי הזה בגודל 250,000 רגל מרובע מספרים את סיפורה של תוכנית טיסות החלל האנושית של אמריקה, ומעניקים לאורחים חוויה שאין כמותה.

Clear Creek Vineyard – Clear Creek Vineyard היא אופציה מגניבה אם גם אתה וגם הדייט שלך בני 21 ומעלה. נסו טיסות יין וסיורים במתקן. זכור שסיורי כרמים וטעימות יין הם די אופנתיים כרגע.

אמנות הקפה – נניח שראיתם סרט ולשניכם יש כמה דעות גדולות לחלוק. למה לא לדלג על מקומות הקפה "הקופסה הגדולה" ולשמור על התאריך נמוך ורגוע על ידי כוס קפה במקום הקטן הזה. הם צברו מוניטין כמקום "שבו אל" בלב העיר.

למצוא דברים מהנים לעשות ב-Kemah, טקסס עבור לילה דייט זה לא רק קל, אבל יהיה לך קשה לבלות טוב יותר כמעט בכל מקום אחר. עם שילוב מושלם של אולד סקול וניו-אסקול, ל-Kemah, TX יש את הקסם שאתה מחפש בליל דייטים נהדר.


Source by Morris Raymond

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments