ג'מייקה גאי ברים

ג'מייקה היא אחד מיעדי החופשה הפופולריים ביותר, אולם כאשר מחפשים ברים הומואים בג'מייקה הם לא ימצאו אותם בקלות כמו במדינות רבות אחרות. ישנם ברים ומועדונים שניתן למצוא ומקומיים פוקדים אותם אולם הם אינם זוכים לפרסום נרחב.

הברים והמועדונים שניתן למצוא הם ה-Acrpolis Disco, שנמצא באוצ'ו ריוס והפטרונים ימצאו ריקודים עם תקליטנים ובידור חי אחר באווירה טרנדית. ישנו גם מועדון אמנזיה הממוקם בעיר זו עם מופעי מוזיקה, ריקודים ומופעי אור באווירה עם צוות ידידותי ובילוי מהנה.

בעת ביקור בקינגסטון, Chasers Café מגיש ארוחות במהלך היום ואת התפריט הדחוס בערב יחד עם מקומות ישיבה בגן ובידור חי. מועדון הלילה Black Pearl של האיים כולל בידור חי, ריקודים ואירועים מיוחדים אחרים, בר הגאה זה בג'מייקה ממוקם במונטגו ביי.

ב-Montego Bay Club and Resort יש שני ברים, אחד שניתן להגיע אליו על החוף למשקה תוך כדי צפייה באוקיינוס. הבר השני הוא מקום לבלות בו ערב מהנה של שיחה וקצת בידור חי.

יש הרבה ברים הומואים ג'מייקנים אחרים שהמקומיים פוקדים אותם, שיש בהם מוזיקת ​​רגאיי ורום ג'מייקני. ניתן למצוא את אלה בג'מייקה מדברים עם המקומיים ויחד עם הפטיו החיצוניים שלהם, בהם יש להם לעתים קרובות בידור אחר.

ישנם מועדונים וברים אחרים שאמנם אינם מפרסמים עבור הקהילה הגאה, אך הם סביבה די מקבלת וידידותית לבילוי ערב מהנה, עם מוזיקה, בידור חי, מבצעי משקאות ואירועים אחרים.


Source by Mirna Khoury

About admin

Check Also

בניית פטיו חיצוני מקורה

אנשים רבים חולמים על אזור פטיו שבו הם יכולים לארח אורחים ופשוט ליהנות מהזמן בחצר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments