גלישה על קרח קשה לא פחות על הברכיים כמו ריצה

האם ידעת שהוקי לא מתייחס רק למשחק שאתה רואה שיחק בזירות החלקה על משטח קר? הוקי הוא למעשה משפחת ספורט שלמה, כששחקנים בכל מקום נהנים מהמשחק. יש כל כך הרבה צורות שונות של הוקי שהם פשוט רבים מכדי לרשום אותן כאן, אך צורות המשחק הנפוצות והפופולריות ביותר הן הוקי קרח, הוקי רצפה, הוקי שטח והוקי רחוב. כל צורות המשחק דורשות מהשחקנים להזיז כדור או פאק כדי להכניס אותו לרשת של הקבוצה היריבה בכדי להבקיע שער. צורת המשחק הידועה ביותר בצפון אמריקה היא הוקי קרח, שהוא למעשה ענף הספורט הלאומי של קנדה (בנוסף לסלסול). מדינות אחרות שבאמת עוסקות בהוקי קרח הן פינלנד, לטביה, רוסיה, סלובקיה וצ'כיה, כאשר קבוצות מתמודדות על תארים עולמיים מדי שנה.

הוקי קרח יכול להוביל לפציעות ברכיים ללא ההגנה הנכונה

אם צפית פעם במשחק הוקי קרח, ברור שראית את השחקנים במדים מרופדים היטב. הסיבה לכך היא כמובן להגן על השחקנים מפני פציעות. בנוסף לריפוד הרגיל שלהם, שחקני הוקי רבים בוחרים גם ללבוש פלטות ברכיים, מכיוון שמדובר בספורט שיכול לגרום לפציעות במפרק הזה, ולמרות שהשחקנים גולשים ולא רצים, הם עדיין מועדים לאותן פציעות כמו ספורטאים אחרים.

דבר אחד שחשוב ביותר לשחקני הוקי, וספורטאים בכלל, הוא שאם הם הולכים ללבוש פלטות ברכיים, הפלטה הזו צריכה להיות נוחה ולספק טווח תנועה מלא. מסיבות אלה, שחקנים רבים בוחרים ללבוש את סוגר הברך של DonJoy Full Force Ligament, המהווה בחירה מצוינת לאנשים הסובלים מבעיות ברך קלות עד בינוניות, כגון ACL, PCL, MCL ו- LCL, או כאלה שרוצים למנוע פציעות. מלהתרחש.

מדוע כדאי להשתמש בסד הברך של רגל הרצועה של DonJoy Full Force

אם אתה אוהב לשחק הוקי, או כל ספורט אחר הדורש תנועה רבה ויכול להיות קשה על הברכיים, עליך להגן על הברכיים מפני פציעה. לבישת סוגר הברך של DonJoy Full Force Ligament על הברכיים תעזור אם יש לך מצבי ברך קלים עד בינוניים, ויכול לסייע במניעת פציעות נוספות בעתיד. סד הברך הזה הוא אלגנטי, פרופיל נמוך וקל משקל, ובעל מבנה יציב שיעמוד בדרישות הספורטאים שמשחקים בענפי ספורט בעלי השפעה גבוהה כגון הוקי. והעיצוב הקל לא יגביל את התנועה בשום צורה.

חלק מהפציעות שניתן לטפל בהן ואף למנוע אותן על ידי ברך הברכיים של DonJoy Full Force Ligament כוללות יציבות ACL או PCL בינונית עד חמורה והרחבת יתר. הוא משמש גם כחלק מטיפול לאחר ניתוח שחזור ACL או PCL. סד זה כולל מערכת דינאמית בעלת ארבע נקודות מנוף, המסייעת בחלוקת עומס המשקל על הרצועות באמצעות ארבע נקודות, הקלה על כאבי ברכיים.


Source by Jason Zinn

About admin

Check Also

מלטה – מקלט המס הים תיכוני המוכר מעט בתוך האיחוד האירופי

מלטה היא מקלט מס לא ידוע באיחוד האירופי. אבל לפני שנדבר על יתרונות המס, קצת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments