גאנה, גן עדן לרודפי חופים ותרמילאים

מדינת גאנה פחות נחקרה אך עדיין יש בה אוצרות רבים לבדר מבקרים המגיעים לעיר. האטרקציה העיקרית של האומה האפריקאית הזו היא האוצר ההיסטורי שלה שנשמר במוזיאונים, בטירות, בגלריות ובבניינים העתיקים שלה. מבקרים לוקחים טיסות זולות לגאנה מסיבות רבות ואחת הסיבות הבולטות היא קו החוף של גאנה. עיר הבירה של המדינה, אקרה ידועה מאוד בשם חוף הזהב. המדינה מתהדרת בכמה אתרים הטובים ביותר לשחייה, גלישה וסקי. רוב המקומות הללו ממוקמים באקרה.

Labadi Pleasure Beach: אם יש לך מצב רוח של כיף אז Labadi Beach הוא מקום טוב להירגע בו. זה המקום לקיים הרבה פעילויות בחוץ ובידור כמו לפגוש אנשים, לצאת לטיול, לאכול בחוץ, לעשות קניות, לעשות קניות, לשחק ספורט מים ולערוך מסיבה או פיקניק. אם אתה לוקח את טיסות גאנה יחד עם המשפחה שלך, תמצא את קו החוף הזה ידידותי למשפחות, כמו גם המקומיים שלה מסבירי פנים למבקרים. זה ידוע כחוף S's שהוא קיצור של שמש, חול, ים, דוב כוכב וצלילים מתוקים של מוזיקה גאנית. כמה קונצרטים מיוחדים מסודרים בסופי שבוע.

חוף קוקרובריט: החוף ידוע כל כך בגלל מיקומו בכפר הדייגים הקטן קוקרובייט באקרה. לחוף הזה באורך שני קילומטרים יש הרבה מה לבדר אותך. עכשיו זו המשימה שלך לגלוש במה שאתה רוצה. אמנם זה לא חוף מפותח במיוחד, אבל עדיין הוא זכה למוניטין שלו כמקום אווירה בקרב המקומיים ואלה שנכנסים לאזור בטיסות לגאנה. הסביבה השלווה שלו, היופי הטבעי המבודד והרקע הדרמטי של גבעות הם נקודות השיא הטובות ביותר שלו.

חוף קוקולוקו: קוקולוקו הוא גן עדן לבעלי חיים וגם לאוהבי ספורט ימי מכיוון שהוא מקום רבייה למגוון מיני חיות ים וגם ביתם של שמורת ציפורים. אם אתה חובב חיות אז אתה חייב לקחת טיסות זולות לגאנה ולבקר במקום הזה כדי לחוות את חיי בעלי החיים ממקור ראשון. האזור מוגש היטב עם מתקני קמפינג ולינה.

חוף אלסקה: זהו חוף רגוע ושליו יחסית לחופים אחרים בגאנה. בגלל הרוגע והשלווה זה המקום הטוב למתוח את הרגליים. מבקרים לוקחים טיסות לגאנה ומקומות אחרים אוהבים לבלות קצת זמן בקו החוף הדי הזה אחרי יום סיור באזור.


Source by Mala Khan

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments