בניית פטיו חיצוני מקורה

אנשים רבים חולמים על אזור פטיו שבו הם יכולים לארח אורחים ופשוט ליהנות מהזמן בחצר האחורית שלהם. פטיו בנוי ומעוצב יכול להיות מקום הרפיה ואזור בילוי מושלם.

ראשית, החליטו כמה גדול הפטיו צריך להיות והקצו את השטח בחצר שלכם. ערכו תכנית או פריסה כך שתשלבו את כל מה שאתם אוהבים וחשוב מכך, כדי שהקבלן ידע מה לעשות. חשוב שתחליטו האם הפטיו יהיה עשוי ברובו מזכוכית או מלבנים. איזון של שניהם יהיה אידיאלי. אתה יכול לבחור בפטיו שהקיר האחורי בנוי מלבנים ושלושת הצדדים מורכבים מדלתות זכוכית. או שאתה יכול לבנות את הקירות האחוריים והצדדיים עם לבנים וליצור רק את החלק הקדמי עם דלתות זכוכית.

פטיו נהדר גם עם אזור בראי. כשתראה שאתה בונה את היחידה הזו בעצמך (טוב בעזרת בנאי) אתה יכול לבנות את הבראי לתוך אזור הפטיו. מעמד הבראי יכול להיבנות עם לבנים לכל עיצוב שתעדיפו. זה יכול להיות בראי יחיד או זוגי. אתה יכול לבנות תחנת עבודה קטנה ליד זה. הכל תלוי בדמיון שלך. כשאתם מתכננים אותו, קחו בחשבון שגם הוא צריך להיות פונקציונלי.

אם אתה מתכנן לבדר הרבה אז גם בר יהיה רעיון טוב. יש לך גם אפשרויות כאן. אתה יכול לבנות את הבר לתוך הפטיו או שאתה יכול לבנות בר עץ עצמאי. היתרון של בר העץ העצמאי הוא שניתן להזיז אותו. אז אם תחליט שאתה רוצה להשתמש בפטיו למסיבת ארוחת יום הולדת שבה אתה צריך מספר שולחנות, אז אתה יכול להזיז את הבר מהדרך. זה יפנה מקום לכל השולחנות והכסאות למסיבה שלך.

בשלב זה ניתן להשיג את כל הלבנים, המלט, הדלתות, החלונות ושאר החומרים שיידרשו. הבונים יכולים להתחיל לפי התוכנית שלך. בכל הנוגע להתקנת החלונות ודלתות הזכוכית וודאו כי אתם מקבלים מישהו שיודע להתקין זאת. ה דלתות זכוכית צריך להיות בשורה מושלמת כדי להבטיח שהוא מחליק בצורה מושלמת. בנוסף, עבודה עם זכוכית היא עבודה עדינה.

לאחר ששטח הפטיו נבנה לפי המפרט שלך, אתה יכול לצבוע אותו ולקשט אותו. וכמובן, אתה צריך ליהנות מזה.Source by N Jada

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments