ארבעה מקומות מובילים לחגי ספארי באוגנדה

אוגנדה מציעה לכם הזדמנויות רבות ושונות לחופשות ספארי עם השמורות והפארקים הלאומיים הרבים שלה שנותנים לכם את ההזדמנות לחקור את הנוף האפריקאי המפורסם ולבוא במגע הדוק עם חיות הבר בסביבתם הטבעית. אתה יכול לבחור מבין כל כך הרבה אבל אם יש לך רק זמן קצר לבקר, אולי תרצה לשקול את ההצעות הבאות:

הפארק הלאומי מפלי מורצ'יסון – פארק מפלי מורצ'יסון מציע לכם הזדמנות לראות מספר רב של פילים, ג'ירפות, קובה אוגנדה (אנטילופה), תאואים, היפופוטמים ותנינים. טיולי חיות בר מתקיימים בדרך כלל בגדה הצפונית של הנילוס ויקטוריה, באזור שבין פארה לאגם אלברט. כדאי לבקר כדי לראות את המפלים הכוללים נסיעה נהדרת במעלה נהר הנילוס ויקטוריה לבסיסם. בדרך יש תנינים והיפופוטמים, הרבה ציפורים ובדרך כלל פילים, אם יתמזל מזלכם, תוכלו להציץ בחסידות הנעליים הנדירה.

הפארק הלאומי הבלתי חדיר בווינדי – יער בלתי חדיר בווינדי הוא בית גידול ליותר ממחצית מאוכלוסיית הגורילות הנותרת בעולם, רוב המבקרים מגיעים לאוגנדה בעיקר כדי לבקר בבווינדי במשימה מרגשת לעקוב אחר גורילות. הפארק הוא גם ביתם של פילי יער, פרימטים אחרים כולל שימפנזים, קופי קולובוס, בבונים, דויקים, בושבוקים וחזיר היער הענק הנדיר. Bwindi היא גם יעד פופולרי לספארי צפייה בציפורים שכן היא מארחת מגוון של ציפורים וגם מיני חרקים. בווינדי, אחד מיערות הגשם העתיקים ביותר באפריקה הוא אחד האזורים העשירים ביותר באפריקה לצומח ולחי.

הפארק הלאומי המלכה אליזבת הוא אחד הפופולריים ביותר ספארי אוגנדה יעדים המשתרעים על פני כמעט 2000 קמ"ר, גובלים בצפון בהרי רוונזורי ובמערב באגם אדוארד. הוא נהנה ממיקום מדהים בעמק השבר בין האגמים ג'ורג' ואדוארד ותומך בכ-95 מיני יונקים ו-612 מיני ציפורים. הפעילויות כוללות סיורי חיות בר, מעקב אחר שימפנזים וספארי צפרות.

הפארק הלאומי אגם Mburo – בזמן שאתה מחפש את חיות הבר העצומות שבהן תומך הפארק הלאומי אגם Mburo, אתה זוכה לעבור סוואנה פתוחה, יער שיטה, ויער גלריה, מים פתוחים, קופיות סלעים, ביצות עונתיות וקבועות. הפארק מכיל מינים שאינם מצויים באף פארק אחר, ביניהם Eland, Impala, ו-Burchell's zebra. הפעילויות כוללות צפייה במשחקים, שייט בסירה/שייט, צפרות, טיולי דיג, ספארי הליכה מודרך – זהו הפארק הלאומי היחיד באוגנדה בו מבקרים יכולים לצפות בנופים ובבעלי חיים תוך כדי הליכה, אך שומר חמוש חייב ללוות אותך.


Source by Jean Ankunda

About admin

Check Also

5 הסיורים המובילים בנמיביה

נמיביה היא מדינה מגוונת שפשוט מתחננת לחקור אותה. עם המורשת התרבותית העשירה שלה, שפע חיות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments