איך לעשות קסמים בשביל הכיף – טריק קלפי הפסנתר!

איך זה נראה לקהל

הקוסם סופר שתי ערימות קלפים שוות על השולחן. לאחר מכן הוא לוקח קלף אי-זוגי ושואל את הצופה לאיזו ערימה הוא היה רוצה להוסיף אותו. בהנפת יד מסתורית, הוא גורם לקלף המוזר לקפוץ מערימה אחת לאחרת!

איך נעשה הטריק

זהו טריק מאוד יעיל והכל תלוי בהצעה ובאופן ספירת הקלפים.

צעד ראשון

בקשו מהצופה להניח את שתי ידיו על השולחן, כאילו הוא מנגן בפסנתר.

קח שני קלפים מהחפיסה והחזק אחד בכל יד, עם הפנים כלפי מטה.

אמור 'שני קלפים, זוג, תמיד זוגי' והנח את שני הקלפים בין האצבע הקטנה והשלישית של יד שמאל של הצופה. הצופה מצמיד אותם בין האצבעות הללו, כך שהקלפים מוחזקים בצורה אנכית.

קח עוד שני קלפים מהחפיסה והחזק אחד בכל יד, עם הפנים כלפי מטה, ושוב אמור 'שני קלפים, זוג, תמיד זוגי'. הפעם הניחו את שני הקלפים בין האצבע השלישית והשנייה של יד שמאל של הצופה.

המשך להניח שני קלפים בין כל האצבעות שלו (כולל אצבעות ראשונות ואגודלים) עד שתגיע לאצבע הרביעית והחמישית של ידו הימנית. ואז קח קלף אחד ואמר 'קלף אחד, תמיד מוזר'. הנח את הקלף בין האצבע הרביעית והחמישית של ידו הימנית.

שלב שני

הסר את זוג הקלפים הראשון והנח אותם זה לצד זה על השולחן, באומר 'שני קלפים, זוג, תמיד זוגי'. המשך לעשות זאת עד שתגיע לכרטיס היחיד. העמדה בשלב זה היא שיש לך שתי ערימות קלפים על השולחן.

החזק את הקלף הבודד ואמר 'קלף אחד, תמיד מוזר'.

שאל את הצופה איזו ערימה הוא היה רוצה שתניח את הקלף האי-זוגי, ואז עשה זאת.

שלב שלוש

אמור לצופה שתגרום לקלף האי-זוגי לקפוץ מערימה אחת לאחרת. מנופף אתה מוסר את הקלפים והם לוקחים את הערימה שאליה התווסף הקלף האי-זוגי וסופר אותם שוב בזוגות (אומרים 'שני קלפים, זוג, תמיד זוגי'). הערימה תצא גם ללא קלף אי זוגי.

קח את הערימה השנייה וספור אותם בזוגות. לאחר חלוקת כל הקלפים, תישאר עם קלף אי זוגי אחד. הקלף המוזר קפץ כנראה!

הסבר נוסף

ישנם שבעה זוגות קלפים וכאשר הם מחולקים לשתי ערימות יש שבעה קלפים בכל ערימה. אז כל ערימה היא מוזרה מלכתחילה. עם זאת, על ידי אמירת 'שני קלפים, זוג, תמיד זוגי' כל הזמן, אתה מציע לצופה שכל ערימה היא EVEN.

כאשר אתה מוסיף את הקלף הבודד לכל אחת מהערימות, זה ישווה אותו, כך שהטריק הוא עבודה עצמית.


Source by Michael Breck

About admin

Check Also

African Story Telling – Lessons and Entertainment

In the old days in Africa, we taught ourselves values through stories. We had quite …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments